bugün

bildirimleri görünmeyen uygulama. nedenini bilen varsa söylesin.
Neden kullanıldığını hala anlamadığım uygulama.

Yakın bir arkadaşımın deyimiyle kız düşürme programıymış ki nereye gitsek swarma girip yerini bildiriyor, o ortamdakileri ekliyor. Geçen gün bir daha hayatta gitmeyeceğimiz bir yere gittik orada da yaptı bunu. Amacını sormaya korkuyorum ama.
(bkz: eşeğin zikinden dolayı) . bye bye
En aktif kullandığım uygulamadır. Bi de kalabalık yerlerde check in yapınca anında ekleyen apaci tipler olmasa tadından yenmez.
puanlama sistemi geldiğinden beri milletin birbirini geçmeye çalıştığı yarışmaya dönen uygulama. kimseyi bulamıyorsun o konuda rivayetler var.
bayram icin memlekete gidiyorsun. bi chack in yapiyorsun arkadaslarin geliyor. aferim lan swarm
Aptal bir uygulama.

Şöyle, arkadaşımla bir yerde oturuyoruz kız check in yapıyor. 10 kişi ekliyor. Sağıma bakıyorum birisi soluma bakıyorum birisi. Arkadaş bu ne ya? Tamam teknoloji çağı falan ama böyle pusuya yatmak hoş mu? iğrençsiniz cidden.
sevgili varken baş belası yokken dost.
kız tavlayamadığım, bir zamanların foursquare'dir.
gereksiz uygulamalardan biri.
aciksa kacamazsin, gizlenip saklanamazsin. ceviz kirarken acik birakmayin, sacmalamayin; hatta kullanmayin.
insanların arkadaşlarının bulunduğu mekanı öğrenmesi için yapılmış olunup, türkler tarafından kız avlama platformu olarak yer almaktadır. bayan bir arkadaşım check in yaptı yanımda, oturup saydık 40 kişi ekledi. kafede oturan sayısı 2 olmasına rağmen.
uygulamanın amacı sizinle beraber aynı mekanda olan kişi ve kişilerle tanışmanız için yapılmış... evet güzel çalışıyorda ama gel gelelim ki amına koyduğum kezbanları onun da boku çıkardı facebook tiwit gibi paylaşım yapıyorlar, yok özlü sözl paylaşma yok atarlı giderli fotoğraflar paylaşma yemin ederim bu ülkenin okumuş kızları da okumamış kızları da çok kro.
Özel mesaj olayı olmadan çok daha iyiydi çünkü bununda b.kunu çıkardılar.
Pert olmuş durumda, güncelleme şart.
peşimi bırakmayan program. bir yere gidiyorum bildirim atıyor yer bildirimi yap diye. ne kadar da arsız. arkadaşım bi rahat bırak ya. konum düşmanı.
yer bildirimi konusunu otobüsten, köprülü kavşaklara, meydanlardan, sokaklara kadar yapıldığı için anlamını yitirmeye başlayan bir programdır. *
dünyanın en gereksiz uygulaması. çok meraklıydık nerede olduğunuza.
Şerefsiz ahmet'in beni bulduğu yer.
Özellikte yeni kazanilan üniversitede herkesin herkesi eklemek icin kullandigi, kisacasi kiz düşürmek için kullanilan saçma buldugum bir uygulamadir.
Herkes kız düşürürken benim erkek düşürdüğüm uygulama. Top musunuz nesiniz amk.
Kız düşürmek ne demek ank hedesi. Önce onu açıkla sonra 10 tl hesabında.
Yer bildirimi yapmak için kullanılan cok amaçlı flört yapmaya dahi yarayan mobil uygulama.
bazen mucizelere gebe.

bakıyorum sözlükten sevgili mi yapılır, yok internetten kız mı düşürülür diyorlar.

hepsi olur arkadaşlar. üzgünüm ama tükürdüğünüzü elbet bir gün yalayacaksınız.

dönün bir bakın ya hayatınıza. tüm hayaatınız akıllı telefonlardan ibaret olmuş. kulağınızda müzik, sıkıldığınızda net, hayran kaldığınızda fotoğraf makinesi.. hepsi burada.

kabul edelim biz burada yaşıyoruz!!!!

4 ay önce falandı. bi kafede şahane mi şahane bi çocuk gördüm. utanıyorum, sıkılıyorum ama arada kaçamak kaçamak ona bakıyorum. o da bana. önceden olsa son görüşüm olurdu. çünkü gelip konuşsa da terslerdim. ama bu swarm yok mu bu swarm. bütün gece sohbet etmeye başladık ve çok güzel anlarımız oldu sonrasında...
(bkz: oo vermiş alırım bi dal)

Kalbini yani.