bugün

hanzade'yle yolları ayırırlarsa çok mutlu olacağım programdır. hanzade çok güzelsin, çok da tatlısın ama yorumların analizlerin ı ıh.
gecenin şu saatinde canlı olarak tvlerde olan survivor yorumculuğu programı.

biz burada boş beleş diyoruz ama o programda da iyi para dönüyor.
semih iki gündür ortalıkta gözükmüyor ama en ufak bir açıklama yok. sanki semih öztürk diye biri hiç var olmamış, furkan dede'yle murat özarı'yla hiç aynı masaya oturmamış gibi davranılıyor. bak kovduysanız da söyleyin, söz kızmayacağız.
Ben bunu çoktandır izlemiyorum çünkü üç paralık şey konuşurken, Dünyanın en elzem mevzusu gibi triplere giriyorlar ve fazlasıyla subjektifler.
"Biz yorumcuyuz ya bizene biz tarafsızız ayol bla bla" deyip, Antipati besledii yarışmacıları ellerinden gelse kazığa oturtacakmış gibi bir vaziyet alıyorlar konuşurken farkında olmadan.
Ambiyansın detayına hiç girmiyorum (abuk algoritmalar, Utandıran methiye denemeleri, ille odunumun parası jarbonu vesaire), Zira hem çıkamayız hem de deymez yahu. Şuncağız yazmam bile bir kayıptır ayıptır benim nezlimde.
oturup dedikodu yapıyorlar tam Türk milletine yakışan bir program.
bunlar ne anlatıyorlar aw ahahah.
Şu murat özarı denen sevimsiz ihtiyarı hakan sikmiş heralde. Herifte dehşet bir kuyruk acısı var hakan'a karşı.
sadece kardeniz kılıç' ın olduğu bölümü yayınlanırsa bulup izleyeceğim program.
Semih gidince iyice tadı kaçan program.,