bugün

sema sen yıllarca survivor dırdır programlarında yorumculuk yapmış kadınsın. gidip yarışmacı dövmek ne?
bu pınar harbiden hasta.
Sevmediğim şeylere o kadar meraksızım ki gerçekten. kim olduğunu bile bilmiyorum.
Hiç hoşlanmadım bana hatalarımı hatırlattı.
Gram sikimde olmayan olay.
Sema ve seda kardeşler. Geçen sene seda semayı eziyordu. ikizlerin biri duygusal diğeri daha baskın olur. Duygusal olan da sema burada. Kavga videosuna baktım. Tamamen gaza gelmiş . Oyuna gelmiş. Belki de ortami daha fazla kaldiramamis gibi duruyor.
hala sörfayfır mı izliyonuz ya yıl 2024.
zehirli asidik varoşluğun mutlaka ne kadar hanım hanımcık modernlik taslasalarda bir yerde bırtlayıp cerahat vermesi hadisesi. ne var yani bu kadar yapın yarışmalarınızı çekilin değilmi ama olmaz illa bir ifritlik çaçaronluk yapacaklar. çok iyi oldu millet bu peş para etmez pespayeliklerini gördü.
acunun adalet duygusunu tamamen kaybetmesi ile gerçekleşmiştir. tv8 programlarını izliyorsan tamamında ( survivor masterchef zuhal topalla yemekteyiz vs ) bu adaletsizliği fazlası ile hissediyorsun. madem ülkede adalet yok hak yemek olağan/normal bizde o şekilde devam edelim deyip yollarını o şekilde çizmişler belli ki.

buradaki adaletsizlik aslında semanın elenmesi değil. buradaki adaletsizlik semayı eleyip tüm olayların yüzde 99 unu yapan yerden bitme fitne fücur yuvası pınar denen tipe hiçbir yaptırım uygulanmaması. benim şansıma mıdır nedir bilmiyorum ne zaman tv8 i açsam ne zaman survivora denk gelsem hep bu yer elmasının birileri hakkındaki dedikodu röportajlarına veya adanın bir tarafında yanına 2-3 kadını alıp onları fişneklemesine denk geldim. ekşi sözlükte de hakkında çok yorum okuyunca bir süre baktım neymiş bunun olayı diye. daha bu sema adaya gelmeden hatta geleceğinin mevzusu bile yokken geçmişten gelen husumetlerinden dolayı sürekli bu semaya "yılan başı şahmeran iblis" gibi şeyler söyleyip duruyordu. nihayet sema sürpriz bir şekilde yarışmaya katılınca da kadına etmediğini bırakmadı. ulen orada zaten açlar günün yarısı parkurlarda geçiyor 10-15 tane ne idüğü belirsiz tip ile 24 saat göt kadar yerde yaşıyorsun tuvalet yok banyo yok tahtanın üzerinde yatıyorsun her yer sinek böcük.. yani sinir stres açlık had safhada üstünde bir de böyle toksik bir tip sabahtan akşama seninle uğraşıyor.

sema iyi bile dayandı bana denk gelse daha 2.gün ağzının üstüne tokadı koyup bayıltır tertemiz diskalifiyemi alır dönerdim ülkeye. şiddeti övmek değil amacım lakin etrafında böyle tipler varken üstüne bunca açlık sinir stres varken insan değil kaya olsan çatlarsın bir yerde. yahu oylama yapılıyor kadın gitmiş sema yazmış baştaki s yi de yılan olarak tasfir etmiş. acun ılıcalı kağıdı açıyor yılan mı çizdin buraya diyor bu hala utanmadan gevrek gevrek gülüyor. sonra sema bunu tokatlayınca vay efendim şiddete karşıyız diskalifiye. peki fiziksel olmayan şiddet mobbing ne olacak ??? fiziksel şiddette en fazla 2 gün ağzın yüzün ağrır geçer ama bir insana manevi olarak şiddet uygularsan onun acısı bazen bir ömür geçmez içinde yara olur. pınarın yaptığı daha acımasızca daha gaddarca ama ceza almıyor ne hikmetse..
iyi oldu ama pınar da 6-7 ödül oyunundan men almalıydı.
iyi oldu ama pınar da 6-7 ödül oyunundan men almalıydı.