bugün

ben denemedim ama bir arkadaşım sakso işinde son derece başarılı olduklarını anlatmıştı.
görsel
Muzlara olan düşkünlüğü ile türk topraklarında endam ederler.
ellerinde bebek arabası ile gezmiyorlarsa, henüz evlenmemişlerdir.
4 çocuk doğurmuşsun amk nasıl kısır sayılır zihniyete gel. Bugün kü olaydan sonra kendilerini korumaya alması gereken kızlardır.
gereksizlerdir. tek gayeleri ile türkiye sınırları içerisinde minimum 7-8 çocuk yapmaktır.

4 çocuk yapanlar kısırdır onlar için.
görsel
Bizim kızlardan daha hoşsohbet ve güzel buluyorum bunları.
güzellik konusunda türk kızlarıyla yarışabilecek kapasitedeki kızlardır. evet.
Yoktur.

Henüz göremedik.
Surdaki yazılanları okudum da.. Allah belanızı versin nasıl bu kadar kötü olabiliyorsunuz? Biraz empati kurun lan!

Bu kadar eleştiriyorsunuz da siz kimsiniz, lan siz kimsiniz? Bi dönün kendinize bakın.
Yağmur yağıp seller akınca camdan bakarlar.
Beyaz tenli sarışın ve güzel olanlar aslında araplaşmış kıpçak türküdür. Yoksa bir arabın fiziksel olarak güzel ve çekici olması tabiatın kanununa aykırıdır.
Suriye'nin neresinden acaba. Kesin amsterdam ya groningen'dendir.
ist. avrupa yakasında saati 100 lira falanmjs.
(ben yapmadım öyle diyorlar)

ulan bizdeki en çirkin eskort bile 150 200$ istiyormus

piyasayı kızıştırıyorlar amk..
görenlerin gözlerine göz banyosu yaptıran kız tipidir. suriyeli olmalarından kaynaklı ne kadar itici gelseler de, sabaha kadar giderleri vardır.
herhangi bir kadın/kız/insan sınıfını aşağılamadan günlük kötülük dozlarını alamayan, neticesinde krize giren tiplerin diline dolanan kızlardır.
ayıpladığınız, aşağıladığınız şey her ne ise sizi ölmeden önce mutlaka bulur.
bilinen tipin haricinde gayet normal örnekleri de bulunan kızlardır.
lakin ülkemizdeki güruh içinde bulunmazlar.

görsel
görsel
Entry nick uyumu...
(bkz: untermensch)
Buraya girip bunlara bok atan pijamalı dizi delisi kızlarımıza inat bazıları 3-4 yabancı dil bilir. Moderndirler ve sürekli kezban modunda takılmazlar. Evet, çevremde gördüğümden söylüyorum. Türk kızı doktor olsada çoğunlukla aynı tas aynı hamamdır. Kezbanlık ruhlarına işlemiştir. Sebebi ise bir am uğruna dağları delebilecek abazalarımızdır.
Sen istiyor sakso ?
Verecek 5 tl.
En azından türk kızları gibi kendini beğenmiş değiller.
oldukça doğurgan ve sevecen kızlardır, meslek olarak genelde dilenciliği seçerler.
Kanka bekliyorum merak ettirdin.
Nedense sürekli güzellerine ve zenginlerine rast geliyorum. Geçenlerde şehir içi otobüsünde usulce oturmuş yolu gözlerken ortalama 18 yaşlarında beyaz tenli ve baya süslü bi kız bana telefonunu uzattı telefonda numara yazma yerini açmış telefonu göstererek bişeyler anlatmaya çalıştı sanırım numaramı istedi. Bi keresinde de birisi beni evime kadar takip etmişti ama ondan baya tırsmıştım sağı solu belli olmuyor bunların azizim.