bugün

illimunatiye karşı çıkan dizidir.
yeni sezonunu sabırsızlıkla beklediğim dizi.winchester kardesler önüne cıkan her engelin a.koymuslardır. Yeni engelleri bekliyorum.ama her ne kadar kötü birisi olsa da crowley candır, adamın dibidir. (bkz: hello boys)
edit: boby ölmedin kalbimizdesin.
crowley'nin sam'e attığı mesajın sonunda koyduğu şeytan smiley'ı ile yarmış dizidir.
http://i.imgur.com/wU24hhf.png
dizideki dean karakterini canlandıran jensen ackles çoğu insanın diziyi izleme nedenidir. bende dahil.
o zamanlar TNT diye kanalda veriliyordu ordan takip ediyordum. bi gece yatmisim yataga elimde kumanda. hangi bolum kacinci sezon bilmiyorum. bahsi gecen sey seytan ve soyle deniyordu "o geldiginde ruzgarlar sertlesir, ugultular her yeri sarar, elektrik firtinayla dusen direkler yuzunden yanginlara sebep olur, elektrikler kesilir, elektrik bi olum silahi olur" vs. diyordu. o arada da cisim geldi tuvalet alt kattaydi asagi inip isedim odama ciktim. isik acikti yattim yataga tekrar kanali zapladim. sangirt diye florasan asagi indi. anani avradini diye ablamin odasina kostum cigliklarla beraber. bi sicmadigim kalmisti altima. bi daha da izlemedim, izleyemedim.

edit : ve florasani kaldirdigimda sapasaglamdi.
en efsane sezonu 5. sezon olan replikleriyle bizi bitiren olay ustune olay gelisen doga ustu dizi. en son melekler dustu bakalim nolucak.
sekizinci sezon sonunda melekler patır patır dünyaya düştü. şimdi bekle de ekim gelsin.
9.sezonu merakla beklediğim harika dizi .
5.sezonda final yapmasi beklenen dizi. ah buda bitti keske sonsuza dek surse nidalarini duymus olucakki 8.sezonu gorduk 9.da yolda insallah.
Ailem. Evet, benim ailem bu dizi.
castielin diziye ne olursa olsun ayrı bir zevk kattıgı.

o saf melek rolunu basarı ile oynadıgı dizidir.

erkek olmama ragmen. lan bu dean erkekse ben neyim diyebildigim kadar yakısıklı başrol oyuncularına sahip.. melek şeytan ve doga üstü gücleri ele alan güzel dizidir.
ilk 4 bölümünü izleyip kapattığım dizi. grafikleri hoşuma gitmedi. sürekli aynı olayların döndüğünü farkettim ve bir erkek olarak dean'e düşkün değilim. izlemem için bi sebep bulamıyorum o yüzden bırakıyorum oysa çok övgüler almıştım bu diziyle ilgili. belki de beklentilerimi çok yüksek tuttuğum için güzel gelmedi. bilemiyecem. seri kötülenecek bu entry ama olsun farklı görüş de lazım troller hariç kötü entry yazan pek olmamış.

edit: tavsiye üzerine sezon sonunu izleyip 2. sezondan başladım hafiften bi kıpırdanma oldu gibi.
yanlış hatırlamıyorsam 4-5 sene önce izlemeye başladığım dizidir. 5. sezondan sonra rerörerö falan doğrudur da hala izlemeye devam ediyorum, 9. sezonu beklemekteyim, gözbebeğimdir.
ama biraz önce twitter tt'de gördüğümle şoka uğradım resmen lan. önce bi supernatural'le ilgili hashtag görünce mutlu oldum ama tıklamamla gördüm ki vandayrekşıncı, castinbibırcı ne kadar mal varsa tweet atanların hepsi bunlardan. ergenlerin eline düştü güzelim dizi.
Eski sevgilimin hasta olduğu diziydi. Tabi ayrıldıktan sonra bi daha izleyemedim diziyi.
bir insan bir diziyi, o dizinin hayali karakterlerini ne kadar ozleyebilir ki degil mi? ozler iste, abiyi ozler gibi, kardesi ozler gibi! ozledim lan cok özledim. dean'in sam'e bagirip cagirmasini, sam'in o köpek bakislariyla ortami yumusatmaya cabalamasini, sonra da sarilmalarini ozledim.

http://www.youtube.com/watch?v=s7bGdy_uSZ4
başrolünde jensen ackles ve jared padalecki'nin bulunduğu mükemmel dizi. 9. sezonunu deli gibi beklediğim dizi. sam ve dean'e aşık olduğum dizi.
az önce ilk bölümünü izlediğim dizi. bu saatte gerçekten çok hoştu izlemem. tavana bakamıyorum korkudan.

sağlam dizi.
görsel
--spoiler--
8.sezon finaliyle klasik carry on wayward son şarkılarıyla bütün sezonu özet geçip benzersiz bir dizi olduğunu tekrar fark ettiren yaratıcılığın ve hayal gücünün sınırlarını aşan doyum olmayan dizi. meleklerin düşüş sahnesi denildiği kadar varmış, yıldızlar gökyüzünden yere indiler sanki, hem endişe verici hem büyüleyici bir sahne olmuş.
--spoiler--
Dean'in, 'Lisa ve Ben'e Veda' isimli çalışması yüreğimi talan, duygularımı yerle yeksan etti dostlar. 6. Sezon 21. Bölümde ağlattı zalım.
Ekimde yeni sezonunun cekilecegi amerikan dizisidir. Dean ve sam in olmemesi kurtlar vadisini hatirlatiyor bana.
9. Sezonu kendimizi kemirerek bekliyoruz dediğimiz dizidir efendim.
bugün itibariyle izlemeye başlamış oldugum dizidir.
--spoiler--
6.sezon 18. bölüm ile beni benden almış dizi. neydi o öyle. ben clint eastwood falan. dean'e vahşi batın olayım diyesim geldi.
--spoiler--
zamanı gelecek ve ben çocuğuma bu diziyi izleteceğim. beğenmezse, eğer beğenmezse işte o an pıçağı boynuna dayayacağım.