bugün

cinlere perilere karşı önyargımı kırmış olan dizi. ilk bölümünde ac dc çalarak gönlüme taht kurmuştur.
bu dizi 20 sezonda olsa izlenir.. hiç sıkmıyor ve inanılmaz dinamik bir hikayesi var.. ara konulara girerek ana hikayenin baymamasını sağlıyorlar 3 bölümde bir ve bu da çok işe yarıyor.. tüm zamanların favori dizisidir.. supernatural izlemeyen değil izleyipte sevmeyen insanı ben de sevmem, yarak kürek insanlar supernatural izleyemez..
Bin sezon daha olsa izlerim. Bozmadi dizi arkadasim. Hatta o kadar şahane bir hal aldi ki ilk sezonlar bozuk kaliyor simdiki halinin yaninda. Ayrıca şu diziye denk geldikçe izleyen ya da bir kac bolumune es kaza denk gelmiş tipler yorum yapmasın rica edicem. Durum hiç onların düşündüğü gibi degil.
Sonuç olarak hastasiyiz.
iki de bir ara verip verem eden dizi.
9 yıldır bitmeyen rüya.
türkçe karşılığı "doğa üstü" olan ve en sevdiğim bölümü "mystery spot" olan dizidir. winchester kardeşlerden dean in müthiş aileci, korumacı ve savaşçı yapısına karşın sam in aile konusunda dean in eline su dökemeyeceği ama yine de mükemmel bir savaşçı ve avcı olduğu su götürmez bir gerçektir. kesinlikle izlediğim en mükemmel dizidir. senaristine, yapımcısına ve yönetmenine allah uzun ömür versin efendim..
4. sezondan sonra izlemeyi bıraktığım fantastik gerilim dizisi.
10. Sezonu onaylanmış olan dizi. CW dizisi nasıl olsa, 12. sezona kadar gideri var. Hâlâ hastasıyız orası ayrı.
2 sezon 15. bölümü aşırı komik olan dizi.

--spoiler--
seks bağımlısı e.t. ahiahoahoahaha. slow dance.
--spoiler--
5.sezonu hem heyecan hem nitelik olarak tavan olan dizidir.
--spoiler--

9.Sezon 14.Bölüm ile Castiel nihayet yeniden kısmende olsa görkemli bir hale kavuşmaya başlamıştır.

--spoiler--
30 sezon sürsede izleyeceğim dizi .
Aramızda farklı bir bağ var . Aşk ve nefret karışımı bir durum .
Şu an Sammy `e fena kızgınım mesela .
kıyamet teması yerine artık yeni konulara da geçiş yapması gerekiyor. mesela winchester kardeşlere rakip olarak yeni avcılar çıkabilir. avcılar arası bir rekabet konusu da güzel olabilir. ayrıca bu dizinin maskotu crowley'dir. tipine bakınca bile insanın gülesi geliyor lan.
kıyamet temasi 4 ve 5. sezonda olan artik kıyamet temasi islenmeyen dizidir. 6 ve 7. sezon Leviathanlar, araf,lucifer temalidir. 8. sezon cehennemin kapisiyla alakalidir. 9. sezon ise meleklerin dusmesi üzerinedir. izleyip yorum yapin su diziye.
son bölümüyle yeni gelişmelerin yakın olduğunu sezdiren dizidir.
--spoiler--
özellikle castiel'in meleklerin liderliğine doğru adım adım yürümesi, metatron'la mücadeleye girişeceğinin sinyallerini vermesi son bölümün temasıdır.
--spoiler--
hastası olduğum dizi serisi.
9#15 izlemeye cesaret edemediğim dizi . Hele bide okudum hayal kırıklığı diye ya aç açabilirsen .
20 günde bütün yayınlanmış bölümlerini izlediğim dizi.
s3x08 bölümde, göz doldurmuş olan dizidir.
dünya dizi tarihindeki gelmiş geçmiş en iyi üç diziden biri.. ilk sırada breaking bad var. ikinci sırada supernatural var.. üçüncüsü henüz çekilmedi.
03x12 ile aşırı aksiyonlu bir bölüm izletmiştir.

--spoiler--
rip victor henriksen. adam bizimkileri falan yakalamaya çalışıyordu ama, ne kadar yalnız olduğunu öğrenince üzüldüm lan. lilith akıllı ol.
--spoiler--
Artık bitmesi gereken. Ulan bunlar da türkler gibi bir işin b.ku çıkmadan rahat etmiyorlar.
mal bulmuş mağribi gururla sunar;
9x16 sı taze taze geldi, tükenmeden alın.

--spoiler--
ama sormak istiyorum, dayanamam soracağım; bir dizinin cehenneminin kralını, güzelim bir crowley sini casablanca izletirken ağlatmak nasıl bir insafsızlık, vicdansızlık, arsızlık, izansızlıktır ?
--spoiler--
9.sezon 16.bölümü ila tekrardan beni kahkahaya boğan dizi.

--spoiler--
crowley insan olduktan sonra gecenin bi yarısı şekerleme aletini yumruklaması üzerine.
sam: o ne yapıyor?
dean: şekerleme çalıyor?!
sam: evet, şekerleme çalıyor.
dean: en azından cass insan olduğunda iyi biriydi.
--spoiler--
9x16 çok eğlenceli tam anlamıyla beklentilerimi karşılamış dizidir. güzel dizidir. moral düzeltmeye birebir.