1. 1.
  dragon ball z serisinde son goku ve vegeta'nın önderlik ettiği dövüşçüler grubunun sadece en güçlü olanlarının erişebildiği seviyedir. saçlar altın rengi, 1000 kat güçlü kame hame dalgası, güç %5000 artmış, artistlik tavandadır. eğer diğer kahramanlar isterlerse super saiyanlara güç aktarımı yapabililrler.

  super saiyan 1,2 ve 3 levelleri olup, 3. levele gelebilen tek isim son goku'dur. geçişte öyle bir bağırır ki, "vay anasınııı" dedirtir! kötü büyücü majin'in adamı, majin buu ile kapışırken super saiyan 3 dönüşümü olmuş olup, adamın saçlarına bitilir...

  super saiyan 1
  http://www.youtube.com/watch?v=-k1B-SLvvvg+

  super saiyan 2
  http://www.youtube.com/watch?v=RKYY8XNP-D0+

  super saiyan 3
  http://www.youtube.com/wa...OQ-Zs&feature=related+
  ... aby
 2. 2.
  Dragon ball'daki dönüşümlerdir. Süper saiyan olan bir kişi daha da yetenekli olup güçlenir. Şu an en fazla Süper saiyan 4 bulunuyor.

  Super Saiyan 4:
  http://www.youtube.com/watch?v=9DWc47DZDyw+
  http://www.youtube.com/watch?v=CSDDe5aiRg0+

  Peki Super saiyan 4'e nasıl dönüştü?
  Goku, saiyan ırkından geliyor. Kuyruğu bulunuyor. Bunlar ise maymuna dönüşebiliyor. Maymuna dönüştükleri zaman mantıklarını kullanamıyorlar, o ayrı. Kahramanımız Goku, baby'e yenileceğini anladı ve kendini ölüme terk etti. En sonunda kuyruğu, dünyadan gelen (normalde maymuna dönüşüm için dolunay gerekli) dalga sayesinde, kuyruğu bunu algılar ve birden aşırı güçlenir. Maymuna dönüşür.
  Daha sonra etrafa saldırmaya başlar. Baby bu durum karşısında şaşkınlık içerisindedir. Büyük bir maymun olduğu için dövemiyor da. Goku'nun torunu olan Pan, büyük babasının mantığını geri kazandırmaya çalışır. En sonunda Pan'ın göz yaşları sayesinde Pan'ı hatırlar, dönüşüm başlar. işte bu sayede Super Saiyan 4 olur.
  1 ... rserit
 3. 3.
  birde efsane super saijan vardir

  (bkz: brolly)

  https://video.uludagsozluk.com/v/super-saiyan-24250/

  &feature=related
  ... brolly