bugün

hoşgelmiş nesildaşım yazardır.
o yeni bir yazar..
o bir yedinci nesil..
ve o, bu başlığa girilen hoşgelişler ola sözünün sahibidir..
hoşgelmiş nesildaş yazar.
(#9070561)
entrysini okuduğumda oh be bu ülkede hala adam gibi birşeyler düşünenler var" dememe sebep olmuştur. teşekkürlerimi iletirim.
hoşgelmiştir.
(bkz: bayan yazar dedected)

edit: beyler ayıp oluyor ama önce ben gördüm.
(#9134074)

an itibari ile sucuların hepsinden nefret ettiğini düşündüğüm nesildaşım yazar. hoşgelmişler efenim.
evet bu bir bayan. ve birazdan buralar entry dolacak. aman dikkat abazanlardan hoşlanmıyor kendisi.

bir de imla hatası yapıyor gibi.
nesildaş yazar.bayan mı erkek mi bilmem ama okuduğum bir mesajına eksi basmak zorundayım.birisi bu arkadaşa hoşgeldin diyeceğine entry girmek zorunda olmadığını hatırlatsın..
(bkz: #9188048)

biraz sert bir uyarı oldu ama bidahakine dikkatli olursun.
kendisine teşekkürlerimi sunduğum yazardır. üslubumdan dolayı açık açık eleştirdi beni. nesildaşımdır kendisi.
rus kız takıntıma terapi yapmaya çalışan yazardır. elde türk kızı vaadı da yaban ellere mi dadanmak zorunda kaldık denilse yeridir.
(bkz: #9127246)
kendisini çok zeki biri zanneder, ama daha bu yazdığının neden eksilendiğini bile anlayacak kadar bir zekaya sahip değildir, ayrıca çok saçma ve boş konuşan biri.
kedi sevgisi benim kadar yüce olan yazar.
aklı olması gereken yerde bir kişi. ayrıca bir yazar...*
kadınını erkeğini bilmem insan biri, memleketini, yurdunu bilmem izmir'den biri, tipini sıfatını bilmem, ruhu güzel biri. biri ona vicdan ekmiş. tevellütünü bilmem çok yaşasınlardan biri.
başlıkları altına hep yazacak birşeyler bulduğum yazar. yalnız değilmişim oğlum başlıklarının yazarı.

edit: kung- fu bilmektedir. sineğe tokat, tekme, allah ne verdiyse girişmektedir. uçan sineği kanatlarından wanted tarzı vurduğu da söylentiler arasındadır.
(#9612689) otobuste teyzelere yer vermeyip vermeyip sonra da sozlukte marifetmis gibi anlatan yazardir kendileri.. uste madalya mi bekliyordur nedir? *
cok guzel yazan 7gillerden.. takipteyim hocu.
bayan yazar yazmışlar ama kendisi erkek. çocukluktan tanırım. çok iyi futbol oynar. sağ açıkta bir görmelisiniz.
düzgün yazardır. gerekli bilgileri yazar. boş yazmıyor.
yardımından dolayı müteşekkir olduğum yazardır.
yeni yılını kutladığım nadir yazarlardan.
nesildaş yazar, uzun zaman oldu konuşmayalı. inşallah keyfi yerindedir.