sözlüğü iyi takip eden kalemi güzel, eğlenceli kişilik. nesildaşImız. birlikte koşturalım efenim.
EDiT: iMLA
114 entry 0 başlıkla sözlüğün yeni yazarlarından, sözlük yazar görsün be..
yakıştımı sana hiç bu ad . çok ayıp çok nesildaş.
ikimizinde cevabını bildiği bir soru sorduda bir türlü cevabını bulamadık *
nezaketten taviz vermeyen yazar.
takibinde oldugum yazar, meslekdasım olacak yakında.
facebook da kendisi ile 4 adet ortak arkadaşa sahip olduğum yazar kişisi. kendisi uludağ da yazmayı iş olarak görmektedir, takdir edilesi başarılı yazardır ayrıca.
yazıları okunulası, pikseli seven, nesildaş bir yazardır.
yeni nesil balıklardan gidiyor sanırım. hoşgelmişsin nesildaş.
nickine bayıldığım yazar.kahkaha attırmıştır.hoşgelmiş.
nickle ilgili bi anım var anlatmak istiyorum 1. sınıfa giderken annemler bana ev hayvanı balık aldılar. bende içinde güzel durur diye büyük bir nazar boncuğu attım. çok güzel olduğunu düşündüm fakat balık kafasını içine sokarak boğuldu. yani benim gerçekten suda boğulan marjinal bi balığım oldu. saygılar hoşgelmiş yazar. ismini tuttum*
balık yemeyen entelektüel kedinin yakın dostudur.
hoşgelmiş nesildaştır.
şahsım tarafından deşifre edilmiştir;
görsel
bu da suda boğulmayan fakat daha asi ve huysuz olan aile dostudur;
http://galeri4.uludagsozl...%9Fulmas%C4%B1_159576.jpg
suda boğulması ne kadar marjinal olduğunun bir göstergesi olsa gerek... takip ediyoruz yazılarını efendim...
Bu arada sanırım şurada :görsel mavi olan...
hoştur.
statükocu ve darbecidir.
öldükten sonra nickaltına iyi bilirdik yazacağım yazar. *
inci sözlükten tanıdık gelen bir nick. hımm.
Suda boğulan marjinal balığı bilmem ama arkasındaki çok komplike entryler girebiliyor efenim.

Ek: (bkz: #12541501) 5 yaşında kız çocuğu elbisesi giydirilen hastalıklı bir ruha sahip serî katillerin var olduğunu iddia eden yazar. Seri katil nasıl 5 yaşında kız çocuğu elbisesi giyer lan dedirtiyor.
online listesi iletime yazmış olduğu yazı ile beni gülümseten, çok ama çok sevimli bıdıcık yazar. Sözlükte bana yapılmış en özel şey oldu bu. Teşekkür ederim. "cafer abim.. sevgiler."
muhabbeti hoş kırılmaması gereken önemli yazardır.
facebookta 2 ortak arkadaşımızın olduğunu görünce hem sevindiren hem şaşırtan yazar.* iyi birisine benziyor.*
akciğerli balıklar sınıfından bir tür balıktır.
Avangart olmaya çalışırken kendi açtığı kuyunun dibine düşen biri için söylenebilecek güzel bir benzetme. Aslında avangart olma çabası da tamamen popülist bir yaklaşımdan ibaret. Günümüzde marjinallik kendinden her yerde bahsettirmek için en iyi silah. Diğerlerine göre daha uçlarda olmak, arkandan iyi konuşturmasa da gündeme seni güzelce oturtur. Kavram cahili bir toplumda peşinden gelenin de çok olur. Neyin ne olduğunu bilenlerin gözünde - ki gerçeklik burada başlar- sen güzel bir malzeme, sadık bir köpek, sirkin baş palyaçosu olmuşsundur.

Aynı zamanda bir yazar. hoş gelmiş, orjinal bir isimle gelmiş. yüzümüzü güldürdü.
yaptığı edit ile beni sevindirmiş yazar.