bugün

En yakın arkadaşımın yeni ismidir. Nedendir bilinmez Surenur olan ismini Su diye değiştirmiştir. Bence cok orjinal bir isimdi surenur, alışılmış olandı. Ossun vesselam çok severim kendisini.
Günde en az 6 bardak içilmezse bir sürü sağlık problemine maruz kalınılabilinecek, olmazsa olmaz yaşam kaynağı madde.
insanoğlunun en temel ihtiyacıdır.

rakı susuz içilmez.

viski içinizi yakar şu içersiniz.

şarap mayalıdır, su içersiniz tazelenir.

biranın yüzde bilmem kaçı sudur.

tekila ciğerinizi yakar su içersiniz.

esrar susatır, muhtaçsınızdır.

suyumuzun kıymetini bilelim dostlar.
Ramazanda sahur vakitlerinde kıymete binen içecektir. isterseniz 10 bardak için, sabah kalkınca yine susamış olacaksınız amk.
iftarda uğruna savaş çıkabilecek mübarek sıvı.
allahın bir lütfu.
nestle☆dir.
Bugünkü kimya sınavında epeyce sorulmuş hede.Bugüne saklamışlar herhalde.ÖSYM su dağıtmıyor dedik yanilmisiz.
eriklidir.
vücudun %70'ini oluşturarak, vücut için önemli bir ihtiyaç olduğunu ve yeterli düzeyde içilmesi gerektiğini vurgulayan sıvıdır.

ben vücudun için gerekliyim aga diyor bize.
içeceklerin en güzeli. haşikio.
Bir gun su savaslari cikacak su ne biluyormusun hayat kaynagi simdi su hakkinda saatlerce konusabilirim ama susuyorum evet susuyorum suyun ne demek oldugunu sana anlatamam bunun icin oruc tutmalisin en azindan bir gun oruc tutarmisin o zaman suyun ne oldugunu anlayacaksin ilerde su savaslari ciktiginda insanlarin birbirlerini oldureceklerini gozunun yasina bakmayacagini annenin bile evladini oldurebilecegini soyleyebilirim su an yanimda su olmazsa yani dort saat sonra su icecegimi bilmezsem olebilirdim allah kimseyi suyla sinamasin cok aciz yaratiklariz su var ya hepimizden daha ustun yegenimi suyla kiyaslamam bilesuyu o kadar cok seviyorum ki su an oruclu olmasam yegenini bir daha gormemen sartiyla su icebilirsib derlerse icebilirim anladin mi.
Yazın bol bol tüketilen bir içecektir. Su olmadan hayatta olmaz. Yemekte su hayattır kısaca.
an itibariyle bugün 6 litreyi gördüm. yakındır zehirlenip gitmem. ama mucizevi içecek, resmen şu günleri yaşanılır kılan tek şey.
diger iceceklerin kaynagi.
ayni zamanda sivi barindiran her seyin kaynagi.
içmezlerse ölürler.
içinde yakıcı olan oksijen in ve patlayıcı olan hidrojen in bir araya gelmesi ile oluşan içki.
Hani hayatti, hayat guzeldi falan? Bu ne bicim hayat?

Hem deniz dedigin sulardan olusur. Onun neden bana ihtiyaci yok?
kimyasal formülü h20 dur.
Çay yap, çorba yap.

Oluyor oluyor hepsi oluyor ablacım.
olum bitiyo lan bu. ya siktirtmeyin dünyayı şimdi, şebeke suyu bitiyo. kullansak da bitiyo kullanmasak da bitiyo. çeşme akıttığı için dün vanayı kapattım uyumadan, sabah kalktım su bitmiş. vana kapalıyken su nası biter amk!

edit; sabah kalkınca ilk iş tuvalete girmeyin. önce bi suyu kontrol edin. durum içler acısı.
faydaları saymakla bitmeyen içecek.

http://www.haberturk.com/...-limonlu-su-zayiflatir-mi
http://www.haberturk.com/...na-su-icmenin-faydalari/3
hayattır, hayat güzel.
bir şey yedikten sonra içilince kusturan şey.

ayy çok yakışıklı biri takip istediği gönderdi.
durum daha çok yorum yapamicam.
bay.
4 temel maddeden biridir ateş, toprak, hava ve malumunuz.