bugün

internette olusan can sıkıntısına son veren mozilla firefox plug ini
ilgilenilen konular işaretlenir, aynı konuyla ilgilenen kişilerin (+) oy verdigi site stumble'a basıldıgı an karsıya cıkar, ayrıca sitelere (+) (-) oy verme hakkı da dogar
http://www.stumbleupon.com
gerçekten çok iyi düşünülmüş, yapması gerekeni en iyi şekilde yapan harika firefox plug'ini. karşınıza hiç beklemediğiniz güzellikte siteler çıkartıyor. özellikle canınız sıkıldığında arka arkaya 50-60 click yaptığınızda göreceksiniz ki, stumble gerçekten kusursuz.
ayrıca paralı üye olanlara çeşitli konular üzerine grup kurma hakkı veriliyor ve bu gruplarda oldukça bilgilendirici muhabbetler dönüyor.her kullanıcı kendi sayfasını blog gibi düzenliyebiliyor.ama en büyük özelliği google dan aratsanız çok uzun süre bulamayacağınız bir siteyi birkaç tıkla karşınıza getirmesi.velhasıl harika bir fasilite efendim.
bo$ zaman gecirgeci..
bilgisayar kar$ısında bo$ bo$ oturmaktansa yeni ufuklara yelken acmayi amaclayan web $ukelası..
yükledikten sonra interneti yeniden keşfettiğimi hissettiğim mütiş mozilla eklentisi.
sadece mozilla değil ie* için de sürümü bulunan eklentidir. hala ie'de ısrarcı olan bünyeler varsa, ie'nin yavaşlığı ve daha nice mallıklarının oluşturduğu can sıkıntısını bir nebze de olsa giderebilecek bir eklentidir. söyleyelim de amme hizmeti yapmış olalım. *
(bkz: tribünlere oynamak)
aklınıza hic gelmeyecek veya birdaha hic tıklama sansınız olmayan sitelerle sizi bulusturan, surf un zall' a nı yasatan fakat turk kullanıcının oldukca az oldgu ender, nadir, essiz, sosyal ortam sitesi arz ederim.
insanı kendine bağımlı eden bi firefox eklentisi, 07:12 de uyumamış olmamın sözlükle beraber yegane sebebi. tüm kullanıcıların oylarıyla seçtikleri sitelerde sizi gezdirir, biri olmazsa diğerini kesin seversiniz, ötekini başucu siteniz yapabilirsiniz. şaşırtıcı derecede sinsidir, çaktırmadan saatlerinizi çalar, ama sizde bilgisayar başında bazen on dakika boyunca ne yapsam diye düşünenlerdenseniz bu eklenti işinizi görür.* ~ http://www.stumbleupon.com/
stajımın şu son gününün tamamını bilgisayar başında geçirmiş olmama sebeb olan olay. yahu adamlar ne güzel yapmış, tıklıyosun şak diye sana güzel bi site getiriyo. umarım bağımlılık yapmaz (çoktan yaptı bile :P).
http://img84.exs.cx/img84/7062/13su6ak.gif
internetin her bişeyini biliyorum diyen kişiye stumble'a tıkladığında şıırraaaak diye nahı çakarcasına yepyeni bir site, yepyeni bir içerik bulan firefox / explorer eklentisi.
nedense abartıldığ kadar güzel siteler getirmiyor. yada ben usülünü bilmiyorum bilen varsa anlatsın bi zahmet.
türkçeye denk gelmek şeklinde çevrilebilen bir fıreyzıl vörbdür kendileri.
ayrıca stumble upon'un ne olduğunu bilmeyip de, internette sörf yapıyorum diyenlere sadece gülünür.
o derece saçma bir argümandır yani.
internette stumble olmadan sörf yapmak, dalgasız denizde sörf yapmaya benzer.
türkçe siteler'i dolaşmanın en fazla 2 saat'i bulduğu program. türkçe kaynak oalrak fazla bir şey beklenilmemesi gerek.
eğlenirken öğrenmek öğrenirken eğlenmek fikrini destekleyen mükemmel eklenti. severek kullanıyoruz.
özellikle video butonuna basılınca harikulade videolar getiren hede. kullanılası!
"vay amına koyim internete neler varmış ya" dedirten collaboration tool. öte yandan yıllardır var olmasına rağmen yoz yobaz türklerin ilgisini çekmemiş, hışmına uğramamış olması da ayrı güzel bir tadıdır.
bulup çıkardığı nude art resimlerine hasta olduğum eklenti.
internetin sörf tahtası.
insanda bağımlılık yapan firefox eklentisi.
(bkz: bring the porn)
google chrome icin sadece web tabanli bir toolbar destekleyen süpersonik bulus.
topiklerden quotes'u işaretledin miydi öyle baba laflar getiriyor ki önüne, bir kitap bitirmiş kadar oluyorsun. kesinlikle istediğini alabildiğin bir site. herkesin yer imlerinde bulunması gerekir.
alakalı alakasız quiz yapmayı seven bana:
"bütün quizlerimizi bitirdin vizyonsuz, at gözlüklü herif.. biraz da başka şeylerle ilgilen." diye ayar vermiş olan eklentidir...
(bkz: can kurtaran)