bugün

middlesbrough nun sol kanat oyuncusu henüz 21 yaşında ve gelecek vaadediyor. dünya kupası için ingiltere milli takım kadrosunda çağrıldı
gareth southgate in satılmaması için yönetime rapor sunduğu futbolcu. southgate, 23 yaşındaki oyuncu hakkında ''en iyi futbolcumun satılmasına müsaade etmem.'' demiştir.
sol ayağını müthiş kullanan yetenekli futbolcu.
fm'de harikalar yaratan sol kanat oyuncusu alın aldırın efendim.
middlesbroughda bir kulubun residentligini yapan bununla birlikte persembe gunleri de londradan calan djdir ayni zamanda. futbol kulubunun forumlarinda, "biraksin su djlik islerini de topuna baksin" diyen fanlari 2007deki ibiza setlerini dinlemis olmasi muhtemeldir. ayrica 2008 yazi icin de ibizadaki birkac kulup tarafindan booklandigi yonunde istihbarat almistik; southgateden bikbik yemis olucak ki ismi gecen herhangi bir flyer goremedim daha..
14 milyon euro karşılığında Aston Villa'ya transfer olmuştur. muhteşem bir sol ayağı vardır.
takımını bir orkestra gibi yöneten sol kanat oyuncusu. maçlarını izlediğinizde "bir sol kanat oyuncusu bir takımı bu kadar mı etkileyebilir?" diye düşünürsünüz. geleceğin büyük yıldızı...
geçen sene aston villa da 38 maça çıkıp 7 gol 8 asist ile oynamıştır. kendisini tuncay şanlı nın boro da oynadığı dönemlerden çok iyi hatırlıyoruz. liverpool fc ye büyük katkı sağlamasını umuyoruz. şöyle de bir videosu var ayrıca.

http://www.youtube.com/watch?v=6PaOsDM8YOQ
liverpool'a transfer olan son zamanlarda ingiltere milli takımında da forma şansı bulmaya başlayan sol ayağını gayet iyi kullanan ingiliz futbolcu.
sezonun hayal kırıklıklarından biri.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.