bugün

okul yollarında derdime derman olmuş gruptur. ders çalışırken, yemek yerken, banyo yaparken dinlenilebilir kısacası her anınıza uygun bir şarkısı vardır. hele bir 'this time' şarkısı vardır ki klibi çok canlar yakar.
neredeyse bir haftadır gustavo santaolalla ve kendisinden başka bir şey dinlemediğim inanılmaz ingiliz grup..alcoholic muhteşem bi şarkı..
zamanında ankara odtü'deki konserlerine katılıp bütün şarkılarını ezbere söylediğime kendim de şaşırdığım eğlenceli grup.
kesinlikle harcanan grup. mükemmel şarkıları var ancak çok az dinleyici kitlesine sahip.
dağılmıştı sanırım. zaten bu grupların derdi ne anlamıyorum. four to the floor şarkısının bi kaç tane klibi vardı galiba, epeyde popülerdi zamanında. yazık oldu lan, piyasa göt açan karılara kaldı resmen.
harika şarkılara imza atmış ingiliz rock grubu. (bkz: four to the floor) (bkz: alcoholic) (bkz: poor misguided fool) (bkz: this time) (bkz: in the crossfire)
bu guruba bayılıyorum...

http://www.youtube.com/watch?v=rIG3jWU2KAY iyi seyirler.....
su an aklima dusup, ise gitmeden bir doz aldigim guzeller guzeli gruptur.
Poor misguided fool sarkisina hasta oldugum grup.
başkasıyla aynı isimli bir şarkı yapmışlar. ulan entry ye girişi beceremiyorum neyse. başlıkta görünce yine hatırladım kendilerini. ne ses varmış ne müzik. mumla arıyoruz şimdi. galiba çok yakın bir zaman önce bi şeyler yapmaya çalıştılar. keane miydi bunlar mıydı hatırlamıyorum gerçi. neyse lan keane ile bunlar ingilizlerden en çok sevdiklerim.
Glorious sağolsun tanıştırdı ve Sevdim bayağı ben bu grubu ya. Solistin sesi hoşuma gidiyor. Şarkıları benlik.

Şu an için in my blood şarkısı gözbebeğim.
Gelmiş geçmiş en underrated müzik gruplarından birisidir. poor misguided fool şarkısı alır götürür.
keane ile birlikte kaybolup giden iki ingiliz gruptan biri. ikiside dönmeye çalıştı ama olmuyor nedense. 2000-2005 arası şarkılar gerçekten doluydu.
2017'de all this life adında bir albüm çıkarmış harika grup. Başta eski albümleri gibi olmamış diye düşünüyordum ama olmuş. Yine o insanı etkileyen sözler piyano melodileriyle bezenmiş. Çok hoş da bir albüm kapağı var böyle yıldızlı, ışıklı.