Kahveni aldıktan sonra kasiyerin zorla satmaya çalışması ve yedikten sonra pişman olma durumu. #starbucks (bkz: Starbucks)
6 tl ye muz var bildiğin muz 8 tl ye waffle kağıt helva benzeri birşey var.
limonlu cheesecake ve grande extra shot americano ile yaptığımdır.

hayır pelinsu değilim.
Brownie cheescake favoridir.
Şimdi uzun uzadıya anlatırdım, hemde kaynaklarla, örneklerle falan ama özet geciyorum;

Sağlığınızı seviyorsanız, damak zevkinize de önem veriyorsanız almayın.
helal olsun adamlara işi biliyi ağam. bizim insanımızın genetik godunda eziklik hava atma ve görgüsüzlük proteini var heralde. hayatımda gitmedim. konsomatris felan mı var merak etmiyor değilim. pavyona benzettiğim yerlerden biri diğeride lüks görününlü kazıkçı lokantalar. yani burdane biliyim kahveler zemzemlemi yapılıyor ay tozumu katıyorlar birde ingilizce yok şu boy yok bu boy. youtubede nasıl gidilir ve sipariş verilir diye video çeken rezil olmayın felan diyen zigotlar bile var neyse fazla uzatmayım. elitim coolum totom ayağı. şu hayvan dışkısından toplanan kahve felan olurda birde cool lime limonata çakması birşeye benziyor. burası insta baş itemidir. tane muzda satmaya başlamışlar ne alakaysa. daha fazla yorum yapamayacağım.
Aşırı pahalı gençler yapmayın.
Oradaki her şeyin aynısını hatta daha güzelini evde zaten yapıyorum ben. Boşuna para vermeyin annem ben yaparım size. Tam sözlük teyzesi oldum artık.