bugün

sedat peker in yiğeni olması muhtemel kişilik. sözlüğü kurarken olduğu gibi şimdi de çok çile çekmektedir. başkalarının yazdığı yazılar yüzünden mahkemeliktir.
bilgisayara nası muamele yaptığını görmek için
http://ssg.sourtimes.org/files/sit-ssg.gif
entry sayısının 1/4'üne sahip olduğum yazar. *
çoğu ekşi sözlük yazarının her ortamda ben suser ım diye artistlik yapıp, eksi klonlarına olur olmaz laf atmasına karşın kendisi gayet mütevazi davranıp sözlüğünde 'eksi sozluk klonu' baslığını açıp büyüklüğünü göstermiş coderdır. +1 ekliyorum ssg ye. +1 kaliteli, entrylerini severek okuduğumuz suser lara. -31 artist suserlara.
aciliminin "seni seviyorum gozde" gibi birsey oldugunu tahmin ettigim nickname.
tüm sözlüklerdeki tüm yazarların gözünde en zeki türk evladı olarak gördüğü kişiliktir.
(bkz: başlıkları alt alta okumak)
(bkz: ssg)
(bkz: mıçıra girmek)
(bkz: hakkinda bu kadar entry girilince burada yazar oldu sandim)
uludağ sözlük logosuna tıklayınca görülen, sözlük formatından sonra düşünen kımında adı geçen türkiye'nin ilk sözlük yazarı.
Microsoft Redmond kampüsünde Windows Serviceability bölümünde yazılım tasarım mühendisi olarak çalışmaktadır. *
(bkz: analar ne evlatlar doğuruyor)
(bkz: hayatta daha önemli şeyler var)
seni seviyorum gaye
seni sevıyorum gulay etc
katı meyve sıkacağı.

http://www.milliyet.com.t.../22/pazar/resim/paz03.jpg
sözlüğünü kopyaladılar diye ırmakların kenarında ağladığınını * yazan kod yazarı. mükemmel bir iş çıkarmıştır. tebrik ediyoruz. içine kapanık gençliğin kendini ifade edebildiği güzel bir ortam yaratmıştır. ancak bundan sadece kendi istedikleri mi istifade edebilecek? hatta ben de kurucam bir sözlük aile eş dost arasında yazışıcaz.
bugün burada özgürce entry girip başlık açabiliyorsak bu onun sayesindedir.
turkiye sozluk harekati'nin kurucusu.
ek$i sozlugun tanrısı
herdedigine inanılan etten kemikten insan
(bkz: birinci nesil çaylak)*
(bkz: birinci nesil silik)*
devrik mod. benim gibi. *

2 dakika sonra gelen edit: dogum gunuymus bu gun. *
kendisinin bugün doğum günüymüş.bugünkü olaylar da bununla ilgili sanırım.
dogumgunu hediyesi patlayan birinci nesil caylak.
uyandığı zaman dumurlardan dumurlara koşacak olandır. (bkz: parmaktan sonra)
su anda ekşi sözlük'te olanlara götüyle gülen kişi. yok eğer götüyle gülmüyorsa benim götümle güleceğim kişi.