bugün

entry'ler (17)

alisamiyen net

Son gunlerde seslerini iyice duyurmayi basarmis,gazeteye verdikleri "Canaydin istifa" ilaniyla Galatasaray yonetiminin tepkisini cekmis,ortaliktaki 16 yas holigan taraftar forumlarina inat cizgisini hic bozmadan ayakta kalan ender sitelerden biridir.Aktif uyeleri arasinda gazeteciler,yazarlar ve camianin onemli kisilerininde bulundugu bilinir.

levent özçelik

Ozel kanallardan gelen onlarca teklife ragmen trt'den kopmamis,turkiye'nin en iyi mac anlatan spikerlerinden biridir.

henüz üç yaşında bir kardeşim var

diye baslayip, "seni ondan bile kiskaniyorum" diye devam eden, bir donem TRT'nin arabesk'e alternatif olarak piyasaya cikardigi rezalet otesi sarkidir.

çarpıcı kadın nicklerinin netteki egemenliği

Internet aleminin en buyuk gercegidir.Uye olunan platformlarda ilk iki gunde 5 ozel mesaj garantidir.Tavla,okey sitelerinde bu nicklerin yaptigi prim tavana vurur.Sozlukte bile caylaklik suresinin minumum'a inmesi icten degildir.Yeterki "nastasia" tadinda bir nick'e sahip olun.

fatih terim

Bir gazetecininde cikip "kardesim ben gazeteciyim,istedigim soruyu sorarim.Ister cevap verirsin,ister vermezsin.Kabadayiligin luzumu yok" diyemedigi insandir.

ssg

aciliminin "seni seviyorum gozde" gibi birsey oldugunu tahmin ettigim nickname.

you had me at hello

Jerry Maguire filminde,Renee Zelweeger'in Tom Cruise'a soyledigi muthis laftir.

tolga tekinalp

Efes Pilsen,Ulker,Fenerbahce,Besiktas ve Galatasaray takimlarinda oynamis,yuzden fazla milli olmus basketbolcudur.Yildiz oyuncu olamamasina ragmen,bircok antrenorun aradigi niteliklerde faydali bir takim oyuncusudur.
'

ermeni sorunu

Milletlerarasi kan davasinin en buyuk ornegidir. Sozde davalinin kactigi,sozde davacinin kovaladigi anlamsiz bir kovalamacadir.

san diego

Gorulup,uzun bir sure yasandiktan sonra,Turkiye'ye tatile gidildiginde hemen geriye donme istegi uyandiran muhtesem sehir..Huzur verir,aliskanlik yapar..

dövizli askerlik

Yurtdisinda yasayan vatandaslarin, belli bir sure calistiktan ve devlete yuklu bir para odedikten sonra, memlekete gelip 21 gunde tamamladiklari askerlik hizmetidir.

kiz arkadasimi en yakin arkadasimla bastim

"Allah dusmanimin basina vermesin" dedirten bir durum.Hem sevgili gider,hem en yakin arkadas.Kaybettigin insanlari iki ay sonra, onunden gectigin kafede opusurken gorunce evreni yakmak istersin ama nafile..

hayrettin demirbaş

Herseye ragmen Turkiye'nin yetistirdigi en iyi kalecilerden biri olduguna inandigim kisidir. Fenerbahce maclarindaki talihsizlikleri, Paris St Germain macindaki rezalet performansi bir yana, yildizlastigi ve kurtardigi bir cok mac olmustur. St.Germain maci oncesi yasadigi kisisel problemi biliyorum ama soylemeyecegim. Fakat emin olun boyle birsey sizin basiniza gelse, siz de o golleri yerdiniz. Hayrettin'i, affini istedigi halde, o macta oynatan Mr.Terim utansin...

omuz net

Spor forumunda,farkli takim taraftarlarinin,kufur etmeden,saygisizlik yapmadan kardes kardes tartisabildigi guzel bir platformdur.Kafe bolumunde geyik yapmak isterseniz once biraz kim ne yaziyor izleyin ,sonra olaya girin derim.

lost

Iki haftada, iki sezonun DVD'lerinin tamamini kemirip yuttuktan sonra,yeni bolumunu gecen Carsamba, ABC'nin dayanilmaz reklamlarina tahammul ederek seyrettigim dizi.Yaraticiligin doruklarina cikilmis bir hikaye,ve hikayeye cuk diye oturmus oyuncular.Cok basarili....Dizinin bu sezon sona erecegini,sirlarin aciga cikacagini uman arkadaslara,5.sezonunun bile hikayesinin hazir oldugunu mujdelemek isterim..:)

göztepe

1967-1968 sezonunda,Avrupa fuar sehirleri kupasinda(simdki UEFA kupasi),Atletico Madrid takimini 0-2 ve 3-0'lik sonuclarla eleyen,ve bu kupada yari final oynamis efsane takim.

askerlik yan gelip yatma yeri değildir

SONAR arastirma sirketine yaptirilan ankete gore,AKP hukumetine 9.75 puan kaybettiren, talihsizce falan degil gayet bilincli bir sekilde agizdan cikmis soz.