bugün

Sporcuyum, prof. Bass çalarım, uzun boyluyum, BMW motor kullanırım.

Not: sevgilim varxnxmxkkx.

Evet.
abberline'a bakmayacaktır...
Reformer yapıyordum ara verdim
Motordan korkarım
Birkaç yıl çocukken gitar kursuna gittim öğrenemedim

Sadece uzun boy tutuyor... Jdjf
görsel
Hoş kız da.. Ya bu şimdi gider kaza yapar ölür falan, çocuklarınız piç olur sonra. En iyisi kısa süreli gönül eğlendirip sıvışmak.
Motorum yok ve ıslık çalabiliyorum.
Çok afedersiniz çekilmez.
Benzer özelliklerimiz olduğu için ilgimi çekmeyen kızdır.
eveeeett, bir başka günlük hotchner from bau' yu sinir ve tahrik etme çalışması ile karşı karşıya geliyoruz. samimiyetsiz ve sinir etme amacı güden bir saldırı daha kısacası...
ideal ve mükemmel erkek gibi ideal ve mükemmel kızdır erkeklerin gözünde. zaten sadece cinsiyetler değişik, karşı cinsin kapıştığı meslek ve hobiler aynı...
ne kadar dalga geçerseniz geçin, işinize gelmezse gelmesin, bazı insanların aşka ve sekse ne kadar rahat uğraştığı gerçeğini kabul etmek zorundasınız. nokta.
Ben manitası motorla geziyor dedirtmem.
içiniz rahat olsun sözlük.
Hotchner buna değil yanındaki çirkin kıza bakarak gururunu kırıp odasına ağlamaya gönderecektir.
feneri nerede söndürdüğünüz belli olmaz.. bugün barda, yarın teoman müziği bıraktı, biz olympos’a gidiyoruz, öbür gün teoman müziğe geri başladı, ben dizide yönetmen yardımcılığı teklifi aldım, falanca gün barda çıkıyorum, öteki gün senden nefret ediyorum, bir sonraki gün hadi bir çılgınlık yapıp bugün evlenelim…

Uzak dururum.
aldatır lan bu. uzak durun.
Sadece sinir etmek ve alaya almak için gündeme getirilmektedir. Samimi bulmuyorum.
Erkeklerin partner tercihinde diğer kadınlardan daha çok seçilen kadın.
müzisyen dendi, uzun boylu dendi, sporcu olduğundan fiziği de düzgün malum e o zaman çellist olsa, beyaz tenli olsa ne güzel olur.
herkesin de fikri var maşallah. şu kriterlere uyan ülkede toplamda 20-25 ya vardır ya yoktur ama herkesin de tecrübesi mevcut:.
Boşuna uğraşmayın. Gündeme getirmenizin tek nedeninin beni tahrik edip sinirlendirmek olduğunu biliyorum çünkü.
Kimsenin ilişkilerde diğer kızlardan daha çok partner olarak tercih edildiği gerçeğini reddedemeyeceği kız. Biz de görüyoruz kimin kime baktığını. Bari yalan söylemeyin.
üst edit: kötü niyetli bir troll arkadaş canlandırmıştı başlığı sonra girdiği entryi silip kaçtı. oğlum bari fikrinin arkasında dur !

allem de etseniz kallem de etseniz kötü niyetinizi ve şımarıklığınızı bildiğim için size kızmayacağım. sadece sizin için üzülüyorum. bu ne anlamsız bir kindir ki insanlara neler yaptırıyor ? yazık.
elbette ilişkilerde diğer kadınlara oranla daha çok ön plana çıkan özgüveni yüksek kızdır. erkekler için de aynısı geçerlidir. istediğiniz kadar da alay edin, gerçek değişmeyecek.
isveç çakısı gibi mübarek... sabah kahvaltısına indiğinizde kendinizi açık büfe önünde gibi hissettiren kızdır. böyle kızı söz söylemeyin, zeus sizi çarpar ağzınız eğilir, odin sizin ağzınızı burnunuzu dağıtır.
motorcu ve müzisyen derken...

https://www.youtube.com/watch?v=1EHkIYCAGGo
Hiçbiri yok, ağlicam çok hüzünç oldum.
sadece müzisyen ve uzun boylu kız kategorisine girdiğim ek.
(bkz: sporcu motorcu muzisyen yazar)
Bunlar franchise mi lan? Yoksa sevişiyorlar mı?
Hayallerde yaşıyor bazı insanlar.
Hiç işim olmaz.

Motorcu kız motor çıkar.