Guzel nick.
Melistir.
kızları bulmak için açılmış bir başlıktır efenim.
Nick olduğuna göre hoş gelmiş seksy yazarıdır. Bende buraya atarlanmaya gelmiştim ama konumuz bu değil...
(bkz: ayça 22)
(bkz: yazar burada bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
kadın deha olduğu için biz ne demek istediğini anlayamıyoruz. bence biraz daha düşük zekayla yazmalı sözlükte.
Milyonların bacısıdır.
yok yani diyelim o güzeli bulduk ne yapacak hepinize pohpohladığınız için bi kere verecek mi?

en çirkini olmadığı gibi en güzelide yoktur.
Iatisnasiz benimdir. (bkz: ayca 22)

Hepinizin yengesi.
Adi bende sakli olan yazar. Bi donem nefiae Karatayla birlikte olmus biri olarak soyluyorum gerçekten sahane kizlar var arkadaslar. En iyisini de ben biliyorum ama ad veremem. Mahremiyet..
Ben kim olduğunu biliyorum ama söylemeyeceğim.
Umrumda olmayan,benimde onun umurunda olmadığım kızdır çünkü güzel kızlar zeki insanları farkedemez.
Mutlaka bir yerlerde birilerinin kalbini kırdığı kızdır.
Sen kimsin aq ?
Aslı imiş.
Gensleeerrr kavga etmeyin. Hayir korkuyorum en buyuk asklar kavgayla baslar falan.
Kimse cıksın artik da su kavgayi bitirelim.
versus için her adayın yüzlerinin fotoğrafı olması lazım.
şimdilik morria diyorum. ayrıca rakiplerine pençe atacak derecede tırnaklara da sahip...
biz Türkiye'de güzel kız olmamasından bahsediyoruz millet gelmiş sözlükte en güzel kız diye başlık açıyor. ahahaha.
(bkz: yoklukta gider)
Güzelliğin goreceli olduğu surecte en guzel ibaresi herkesce ortak kanaat oluşturanayacagindan dolayi en guzeli yoktur. Çoğunluğun kabul ettigi guzel vardir sadece.
aslicious sözlüğün en güzel kızıdır. (bkz: kendini güzel sanmak)
Adi bende sakli.
mervedir.