1. 1.
    (bkz: dubbio)
    1 ... ntv muhabiri
  2. 2.
    (bkz: şüphe)
    ... sospetto
  3. 3.
    yeni bir yedinci nesil yazar. kendisini kapıda karşılıyor ve hoş geldin diyorum.
    ... kapitalist bakkal
  4. 4.
    ekşi sözlük ten itinayla kaçırdığım hatun kişisi. güzel sesli * olmasının yanı sıra sabaha karşı kafalar bi milyon olmuşken peçete ve adisyonlara yazdığı şiirler beni benden almaktadır.
    normalde pek sert olduğum bazı konularda anlaşmazlık yaşasak da, lafı geçti mi o konuları kapatıyor ve kendisini pek çok seviyorum. *
    1 ... funkymonarch
  5. 5.
    (#9953867) Dedikodu yapmayı seven yazardır hoş gelmiştir.
    ... jeogenc
  6. 6.
    (bkz: #10266368) yazar mıdır, evet yazardır. hoş gelmiş safalar getirmiştir.
    1 ... thelma
  7. 7.
    (#10268980) ile gülümseten yazar.
    1 -1 ... jeogenc
  8. 8.
    aynı nick'e sahip bir futbol menejer oyununun player'ı.
    ... menntre
  9. 9.
    Yeni yılda, her şeyin gönlünce olmasını, tüm beklentilerinin gerçekleşmesini temenni ederek.Mutlu yıllar dileklerimi sunduğum dost yazar.
    1 ... ejderham
  10. 10.
    geçenlerde kızılayda yürüyorum a a bir baktım sospetto, seslendim arkasından sospettooo sospettooo duymadı. koştum arkasından meğerse kulaklığı varmış, nihat doğan dinliyormuş. felsefesini öğrenmeye çalışıyormuş. çok düşünceli bir yazardır, gel biraz iki laflayalım dedim. işi olmasına rağmen kırmadı, arkadaşlıktan önemli mi dedi, iki çay içtik. çok tatlıydı da! çay mı tatlıydı yoksa sohbet mi bilemedim şimdi.
    2 ... awhnin sevgi fabrikasi