bugün

2002-2011 yılları arasında toplam 541 milyon 243 bin adet cep telefonu satmış şirket.
*2002 23 milyon 112 bin
*2003 26 milyon 686 bin
*2004 42 milyon
*2005 51 milyon 773 bin
*2006 73 milyon 641 bin
*2007
101 milyon 358 bin
*2008
93 milyon 414 bin
*2009 54 milyon 873 bin
*2010 41 milyon 819 bin
*2011 32 milyon 597 bin
izlanda mill takımıyla golu var mı bunun?
olmayan marka, ölü marka yeni marka (bkz: sony)
(bkz: sony mobile communications)
telefon piyasasında isminin, sony'nin diğer elektronik araçları kadar fazla duyulmayan firmadır. telefon sektörüne daha fazla yatırım yapmaları gerekmektedir.
ilginç satış politikası olan firma. son zamanlarda ürettiği modellerle atağa geçmiştir.
geçtiğimiz günlerde sony nin ericsson un isim hakkını almasıyla ortadan kalkmış telefon markasıdır.
ürettiği tüm telefonlarda kamera ve ses kalitesini süper yapan ama sar değerini hiroşima'ya atılan atom bombası değerinde yapan firma.
Zamanında K750i kullanmıştım, gerçekten süper telefondu. Her yıl Joystick'ini tamir ettirmek zorunda kalsam da, yine de iyiydi be. Şimdi sırada neo V ya da Neo var. Bakalım bu cihazlar nasıl olmuş, Beni kendine k750 kadar aşık edebilecek mi.
tarihe kamyon takozu modunda ve memleketimde pek bir meşhur olan telefonlarla geçmiş ve artık tarihe karışmış marka, isim.
artık olmayan şirkettir.
yaklaşık 1-2 ay önce sony tarafından ericssonun satın almasıyla ortadan kalkan şirket. inşallah simgesini değiştirmezler.
xperio neo model cep telefonunu görüp bayıldığım ama detaylarına baktıktan sonra gördüğüm yüksek sar değeri nedeniyle beni hayal kırıklığına uğratmış olan firma. ulan o kadar şık ve kullanışlı telefonlar yapmışsınız bir sar değerini mi beceremediniz vicdansızlar!!!
yemek yapan telefonu yaptığı zaman alacağım marka. bu hızla kendilerini geliştirmeye devam ederlerse fazla uzun sürmeyeciği kesindir.
Tasarıma fazlasıyla önem veren ve en çok kullandığım telefon markası
sony ericsson serverlerin hoşuna gidecek şeyler açıklamış olan firma.

http://www.sosyotrend.com...roid-severlere-mujde.html
k700i serisi ile sony ericsson kullanmaya başladım, zamanının en iyi telefonuydu. kameralı telefonlar yeni yeni piyasaya düşüyordu ve vga kamerasına rağmen oldukça iyi fotoğraf ve video çekiyordu. kardeşimin elimden alması nedeniyle w810i aldım ki mp3 playerı çantada taşımaya gerek kalmadı. müthiş bir mp3 player iyi bir fotoğraf makinesi ve kaliteli bir telefona aynı anda sahip oldum w810i ile, elimden kocamın almasıyla kendime samsung d900i aldım ki o gün bugün sony ericsson hasretiyle yanıp tutuşuyorum.
xperia ile ortaklaşa çıkardıkları serinin de kalitesine kalite kattığını düşünüyorum.
sony ericsson iyi telefon!
ikinci el piyasasının olmadığı telefon markası.
uzun süre boyunca benim bildiğim iyi telefon üretmiyodu şimdi xperia serisi ile atağa kalktı gibi iyi gidiyo.
z550i modeliyle laptopu Bluetoothla internete bağlayabildiğim, pc bağlantısı ile msnde yazar gibi sms atabilmemi sağlayan telefon üreticisi.
şık tasarımıyla görenleri hayrete düşürmüştür.
yüzde 50 ortaklığı bulunan Sony'nin tamamen satın aldığı şirket.
Bir dönem deli gibi kullandığım, fakat daha sonra kaç telefon aldıysam hepsinin ya ekranın donmasından ya da tus takımının bozulmasından dolayı sonsuza kadar terk ettiğim telefon markası.
telefon vs. de hiç kullanmadığım markadır..
a1018 le başlayıp, neo ile devam eden aşkım. 1 kere aldattım kendisini. O da 15 gün sürdü. Ne ayfon lar ne bilekberi ler göz kırpıp kur yapmadı ki. Öyle bir tutku işte bizdeki.
zamanında k790 modelini kullandığım telefon markası. hala onun gibi fotograf çeken telefon yok piyasada. daha sonra c903le devam etti sevdam ama iğrenç kamerası beni hayattan soğuttu. biraz para biriktirebilirsem xperia modeliyle flörte başlayacam.