bugün

ne yapılıp edilip ensiferum'un getirilmesi gereken festival.

sadece bunlar için sahne önü almazsam davul olayım.
yine şeref bey'de olması halinde bu sefer gideceğim etkinlik.
şimdiden heyecanla beklenilen hede.
eksisozluk'te şöyle bir program gördüm. açıklama resmi değildir. belki de yazan yazarın temennisidir. ama inşallah olsundur.

8 temmuz cuma:
alter bridge
cynic
black label society
nick cave and the bad seeds
king diamond

9 temmuz cumartesi:
wolfmother
the dillinger escape plan
lynyrd skynyrd
morbid angel
bon jovi

10 temmuz pazar:
pendulum
porcupine tree
them crooked vultures
motörhead

dediğim gibi, kesin değildir, resmi açıklama değildir.

edit: tarihler ve bon jovi'nin başka bir festival ile geleceği açıklandığına göre, yalan olan programdır. dikkate almayınız.
Ekşideki eleman neye dayanarak söylemiştir bilmiyorum ama sanırsam iyi sıkmıştır. King Diamond Cave&Seeds ve BLS'in üstüne headliner çıkacak? Morbid Angel Wolfmother, TDES veya (oha?) Lynyrd Skynyrd'ın üstüne çıkacak? Ebesi. Jovi konfirmedir, Maiden söylentileri abarmıştır, Motörhead büyük ihtimal olacaktır. Priest'i kaçırmıştım o da gelirse bombalar patlar. Tabi sınav gününe denk getirirlerse de göz yaşlarım sel olmaz mı, olur. Ancak şu ses sistemine bir ayar çekilmelidir. StoneSour ve Volbeat tertemizdi, Malesef Hayko da öyleydi ama Broderick ve King'in (kerry king ulan yuh be!) gitarlarını duyamamak, Mustaine'in gitarını olması gerekenden çok daha tiz duymak, son konseri olan Murat ilkan'ın sesini duyamamak azaptı. Yetkililere sesleniyoruz: Sen yetkili bir abime benziyorsun.
http://www.hafifmuzik.org/?p=10490

bu sefer hakkaten iron maiden geliyor galiba.

(bkz: dinimiz amin)
bu yıl gitmezsem vurun beni. geçen yıl o kadar kombine aldım yandı gitti lanet olası bursa. cop, at the gates, septic flesh istiyoruz. hatta liseyi daha da uzatayım; kalmah, in flames... uzar bu.
geçen sene gidemediğim için 3 gün boyunca ağlamış olduğum festivalin bu seneki planıdır. iron maiden gelirse yardıracağım festival da denebilir.
headliner olarak iron maiden'ı koymuşlar daha hiçbir şeye gerek yok. iron maiden sonisphere ile gelmez, tek gelir diyorduk ama galiba gelecek.

radiohead bu sene olmasa da gelecek sene gelecekmiş gibi görünüyor, yardırın. radiohead gelsin, bizleri ağlata ağlata ev yapsın. *
ayrıca şu konuya da değinmek isterim ki, geçen sene sonisphere festival 2010 sırasında yapılan yorumlar çoğu festival katılımcısını ve hayranları sinirlendirmişti, umarım bu sene yine o tarz şeyler yaşanmaz. siyah tişörtlerimizi seviyoruz, sevmeye de devam edeceğiz.
lynyrd skynyrd'ın gelme ihtimalinin çok zayıf olduğu ama bu adı okumanın bile heyecan verdiği konserdir.

Iron Maiden gelirse kesseler durulmaması gereken festivaldir ayrıca.
linırd sıkinırd'ın gelme ihtimali olmayan konser.
iron maiden gelirse gideceğim festivaldir.
keşke gelse de bu entry yi editlesem.
iron maiden geldi sandığım festivaldir.
17-18-19 haziran tarihlerinde yapılacak festivaldir. şafak saymaya başlamanın vaktidir.
iron maidenin turne takviminde boş görüldüğü tarihlerde yapılması umutları yeşertiyor tabi.
slipknotun ilk headliner olduğu kesinleşmiş festivaldir.
*
iron maiden'in gelecegi neredeyse kesinlesmis festival.Buyuk bir umutla bekliyoruz.onun disinda 17-19 haziranda olucak bu sene festival ama nerde olucak ve biletler ne kadar olucak baska kimler gelicek belli degil.artik resmi bir aciklama bekliyoruuuz
her nedense iron maiden'ın geleceğini iddia edenlerin sayısı oldukça fazla olan fest. yanlız adamların kendilerinin bile haberi yok hala. sağdan soldan duyduğunuz sikko haberlerle götünüzden element uydurmayın lan !
inşallah gelirler de bu entry bana kapak olur. resmi sitede görmeden inanmayanlardan ve inanmayacak olanlardanım.
iron maiden'ın cuma günü çıkacağı konser.

http://concertful.com/con.../iron-maiden/stanbul_5527

link öyle diyor.
(#10180154)
öyle birşey olursa sonraki 2 günün boş geçeceği festival olacaktır büyük ihtimal.

bu arada gerçekse olay ,haydi sözlük run to the hills lan !!!!!
iron maiden gelirse kıçımdaki dona kadar satıp gideceğim festivaldir.
alkol satışı olmayacak ve sponsorunun zemzem sularının olacağı festivaldir.
iple çekiyoruz bu etkinliği yine. her zaman bu tür festivaller bekliyoruz türkiye'ye. kulaklarımız bayram etsin.
iron Maiden'ın headliner olacaksa, diğer headlinerların da 80lerden olması gereken festivaldir. Düşünsene ilk gün iron maiden, 2. gün kıçı Kırık slipknot veya ilk gün kıçı kırık slipknot headliner, ikinci gün de öyle sikindirik bir grup dandik dandik gruplarla yorul kalabalıkta son gün iron Maiden da "lan ilk iki gün boyunca kafamız sikilmiş yorulmuşuz" diye buruk bir sevinç yaşa.

Olmazz arkadaş olmaz. tamam 90lardan 2000lerden yeni neslin adını bildiği dandik grupları getirin, onları da görelim dinleyelim de headliner olmasınlar, alelade bir festival havasına bürünmesin, örneğin 2010 ki festivalde ne güzel oldu, accepte de veletler kalabalık yapmadı, rahat rahat dinledik. yine aynı olur birgün unutulmuş veya Türk veletler tarafından çok bilinmeyen 80lerden birilerini getirsinler başbaşa olalım.
alter bridge in mutlaka dahil edilmesi gereken festival
iron maiden gelsin sözlükten bir şanslı kişiye biletini ben alırım.