bugün

entry'ler (415)

büyük ev ablukada

''üzgünüm eskisi gibi değil lunapark'' diyen grup. coşmuşlardır-coşturmuşlardır. şuan web sitelerinde canlı konserleri yayınlanmaktadır. neyse koca kasalı alman karılar çekildi konser bi kaç dakikalı gecikmeli olsa da başladı buyrun biraz da kaliteli müzik dinleyelim. http://www.buyukevablukada.com/

edit: lan entryi eksileyen çocuk, vişnelik'teki model konserindesin şuan, biliyorum.

fenerbahçe nin şike yapmasının saçma olması

saçma olmayan durumdur. 90'lı yıllarda galatasaray yapıyordu şimdi fenerbahçe yapıyor. bu işler böyle dostlar 92-93 sezonu, zaladlar ve teşvik primleri.. şimdi de futbol için kara bir leke aziz yıldırım. bu olayın açığa çıkmasında siyaset büyük rol oynuyor zaten eğer ki iktidar tarafından rest çekilmemiş olsa her zamanki gibi üstü örtülecekti fakat bu sefer öyle olmadı. fenerbahçe normal şartlarda bu suçlamalarla küme düşürülmelidir, savcılar gözaltına aldıklarındaki kararlığı sonuca bağlarken de gösterebilirse fenerbahçe derin bi yara alacaktır ama hala acılıyız çünkü galatasaray'ı hakettiği yerde göremiyoruz.

(bkz: 92-93 sezonu)
(bkz: bank asya 1 lig)

erol köse

22 dakikada 4 ahtapot vurmuş ama hala discovery ve national g'den teklif alamamış zat. sen salla bizim salak toplumumuz inanır zaten.

erol köse

yaklaşık 20 dk önce bir tweetinde panpa kelimesini bulunduran zat. tweetlerini okumak zaman kaybıyla eş değerdir.

sözlükçülerin vwdarkside sayfaları

herkese tıkladım bu da benimki. sağolunuz. güç sizinle olsun.
http://bit.ly/jqveVu

google plus

iki farklı davetiye almama rağmen şuan için giremediğim oluşum. 3,4 hatta 5e bile razıyım. bu arada rizövrd.

hoşlanılan kızın yarrağını çıkarması

ben shemale ım haykırışıdır.

can bonomo

canlı performansı klip performansından daha iyi olan nadir sanatçılardan. bana bir saz verin parçası çok hoştur.

emrah serbes

an itibariyle ( gece 03.46) facebook chat'ten afili filintalarda madde 85 ne zaman geliyor abi şeklindeki soruma ''seneye * '' şeklinde bir cevap vermiş yüce kişilik. gececi tayfadan o da, belli.. her yazısında kendine çekiyor adamı, hiç bitmesin istiyorsun-başka bir hikayeye geçmesin istiyorsun. iyi ki varsın üstad.

türkiye komünist partisi

geçen seçimlere göre aktifliğini ve gücünü arttırmasına rağmen oy oranını düşürmüş sempatik partidir. şöyle bir baktığımızda türkiye'deki en aktif komünist parti de onlardır. özellikle tekel direnişi ve 1 mayıs'a yaptıkları katkı ve kattıkları hava bambaşkadır. ayrıca bahsedildiği gibi ulusalcılığın bokunu çıkartmamaktadırlar. boyun eğmeyen 500 bin kişiyi sonraki seçimlerde bulacaklarına olan inancımız ise tamdır.

(bkz: kurtuluş yok tek başına)

ricard rubio

nba'de ilk senesinde başarılı olamayacağını düşündüğüm yıldız oyuncu. westbrook ve rose gibi nba'in gelecek 10 yılına damga vuracak atletik guardların karşısında oyun kurma becerisi ve tekniğiyle pek fazla şansı olmasa gerek ayrıca minnesota'da ona yardım edecek onu nba'e alıştıracak kapasitede bir oyuncu olmadığını düşünürsek(love napar bilmiyorum) bu sezon onun için zor geçecektir. onun hakkındaki temennim sağlam guardı olan bir takıma gidip 2.guard olarak oynaması böyle daha kolay parlayacaktır. suns'a gidebilir veya dallas'a zira kidd ve nash'in arkasından gelecek adamların nba'e o kadar damga vurabilitesi yoktur bana göre.

sözlük yazarlarının türk kızlarını sevmemesi

tam olarak bir önerme değildir. sözlük insanları araştırmayı sever-bilgilidir-gezmiştir bu yüzden türk kızları dışındaki diğer toplum kızlarını da yakından tanıma fırsatına sahip olmuştur ve türk kızları artık ona çekici ve ilginç gelmemektedir yine de istisnalar olmadığını söylemek aptallık olur.

taraf

değişken bir gazete. bir gün akp propagandası yapar diğer gün kürt propagandası yapar.

okan bayülgen

varlığı bizim için bir şanstır-eşine az rastlanır. şimdi oturup öğlen saati bu mükemmel adamı anlatmak zaman kaybıdır zira 168 sayfa boşuna yazılmamıştır. dün geceki programda gazete yırtılmasını alkışlatması dışında herhangi bir saçmalığı da olmamıştır bugüne kadar. programı erken yaz tatiline sokması ise kafalarda soru işareti bırakmıştır. inci deyimiyle özet geçecek olursak: baba sen çok farlı adamsın, iyi ki varsın.

canlı yayında taraf gazetesini yırtan spiker

bir gazeteyi yırtmak düşünceleri yırtmaktır-fikirleri yırtmaktır, taraf gazetesinden zerre kadar hazetmesem de doğru bulmadığım, utanç duyduğum spikerdir. ayrıca okan bayülgen gibi fuck the system tripleriyle takılan bi adamın gidip de canlı yayında gazete yırtılmasını alkışlatması bir o kadar saçmadır.

edit: şu memlekette cemaatleşmeye ve din sömürgesine karşı olan adamlardanım. benim işim düşünceyle. yoksa fetoşun da cemaatin de....

behzat ç nin polisi içkici olarak tanıtması

şüphesiz ki içler acısı bir söylemdir. kişi, behzat ç'nin yarattığı yoğun gerçekçiliği ve üst düzey edebiyatı kafası almıyor ve hemen inkar ederek dinsiz, şarapcı damgası yapıştırıyordur. hep böyle olmaz mı zaten. salep içen komser görmeyi sevenlere arka sokakları tavsiye edelim o zaman la.

behzat ç

unutmadan bu bölümünde emrah serbes farkının açıkca ortaya konulduğu dizidir.

behzat ç

çok sağlam iz bırakan bi bölümdü bu da. öyle bi iz bıraktı ki ekşi açılmıyor twitterda trend olursa tam yeridir.

behzat ç

--spoiler--

-sen tek çocuk musun la?
-nerden anladın tek çocuk oldumu?
-tostu alınca kenarından koparık ister misin diye sormadın da ordan anladım.

--spoiler--

yaran youtube yorumları

video: eskişehir'de tekel bayisinde kavga ( ahmet abi )

yorum: şeriatla yönetiliyor olsaydık böyle olaylar yaşanmazdı.

unchas 4 days ago