bugün

Dj sona:
görsel
Adc ya da mid oynamak feci zevklidir.

Bu arada dj sona yeminle çirkin bir skin, gameplayde yeni nesil pavır rancırs gibi duruyor.

Bende de yukardaki bro gibi muse sona var, ki dekoltesinden dolayı aldım.

Memnunum.
Mutluyum.
armoru yok kadar az. üzerine oynayın.
mainim diyebileceğim hero.

asla tank çıkmam. tersine ap kasıp, düşmanı zayıflatıp adc'me salarım.

vayne ile çok güzel kombine oluyor.
lol oynayan kizlara ithaf edilmis sampiyon.oldukça durtukelyebilen bir yapisi oldugundan oldukca sinir bozucudur tabii ki adcler icin.
Bana ne kadar çapsız herifin olduğunu gösteren hero.

Sona diyor, çok iyi diyor bag hele bag.

Hahahhhahaha
Çok hassas champtir.

Sona üzerinde tank build anlamsız, champin zayıf noktası bu zaten.

Full ap ve heal boostu olan itemler ile hem ap hem de heal özelliğine odaklanmak daha doğru.

Akıcı gameplayi ile gönüllerde taht kurmuş olsa bile şu anki meta ile rankedde oynanmaz bence.
Kasarsa aramda sikinti yaratir. Early game de lane de asiri guclu q su ilk levellarda kill almaya bakin sonanin durtmesiyle. Gerci yine nerfler yedi o yuzden buyuk metada degil.
main şampiyonumdur. saçma sapan bir buildim ile, herhangi bir adc standartına göre bile çok fazla olacak şekilde 45k şamp dmgine sahip olan maçı aşağıdan inceleyebilirsiniz. buildin sonunda, rünler tamamen tank olmak kaydıyla, 250 ad, 450 ap, 150-200 arası def sahibi oluyorsunuz. gözümün önünde, lucian, farm yaparken köşeden çıkıp kullandığım q pasifli düz vuruşta 2k'dan fazla yiyerek hakk'ın rahmetine kavuştu.

http://matchhistory.tr.le...b=stats&participant=8
takım fightlarında çok işe yarayan bir şampiyondur sona. özellikle karşı takımda teemo varsa resmen kanser eder. adam mantarı döşer senin de takım arkadaşın basarsa sona bir can basar bütün mantar falan fiyasko olur.
Sona ultisi candir.