bugün

an itibariyle sol frame de görülen liseli haldir. başlıklar git gide basitleşiyor, inci ye doğru bir kayış seziliyordur.
rezilliktir.
içler acısıdır. yine bu düzelmiş hali olup, daha iki gün kadar öncesinde rakam ve harflerin kol gezdiği hafızalardadır.
entry yazamamak.
sol frame sana bakarken donup kaldım.
beğenmeyenin çıkış butonu ya da x tuşuna basarak sözlüğü terk edebileceği haldir. kimse burada zorla tutulmuyor ve hepimiz özgürüz.
rezildir. bakınca insan kendi kendine 'ne bu kadınlarla alıp veremediğiniz' diye soruyor.
daha nasıl entry girileceğini, nasıl başlık açılacağını, sözlük formatının 's' sini bile bilmeyen insanların, 20 entry girdikten sonra yazar olmaları hatta yazarım diye ortalıkta gezinerek sözlük'ün amına koymalarıdır.

lütfen; ''kalitenin düşmemesi için yazar alırken biraz daha dikkat edelim'' demeden geçemiycem.

akıl vermek haddime düşmez belki ama cidden bu akşam itibariyle sözlük tek kelimeyle ofsayt!

hangi sigarayı içiyoz bu nasıl bi başlıktır amk?
berbat halde. herkesin ki genelde erkeklerin ağızlarında... tövbe tövbe çok ayıp.
bu başlığı açınça ne oldu diye merak ediyorum doğrusu...
açınca değişecek mi?
içler acısıdır.bir sürü saçma saçma başlıklara doludur.entrg girilecek nadir başlıklar bulunmktadır.
iyi başlıklara ilgi göstermiyosunuz sonra ne bu hal e senden ötürü.
sözlüğün forumlaşmasının, chat odasına dönüşmeye başlamasının göstergesidir. sorun liselilikte değil, sözlüğün nasıl bir anlamının, değerinin, geleneğinin farkında olunulmamasındadır.
(bkz: sol frame temizlemekten bir şey yazamamak) *
bu gece de farklı bir konuyla karşımızdadır ve yine fenalardadır.
Tez zamanda dinci ve laik arkadaşlarımızın barışarak, artık sol frame in ırzına geçmeyeceğiz diye bildirge yayınlaması halinde bir nebzede olsa düzeleceğini umduğunu yer.
Bu başlığı hortlatmadan uyuyamayacağım ne yazık ki.
Ağlamak istiyorum sayın yazarlar. Trollük de değil, anlamsız harfler dolaşıyor. inanılmaz.