bugün

Sokaklarda görmekten artık gına gelen şeylerdir.
(bkz: tayt)
suriyeli.
insan kalabalıklığı,
kişiler kendilerinden başka kimse yokmuş gibi yürümeleri,
sokaklara tükürmeleri,
ellerindeki çöpü sanki başkasınınmış gibi sokağa atıp insanmış gibi yürümeye devam etmeleri,
çocukların ellerini bırakıp sonra "aayyy nerede benim bebem" diye bağrışmaları,
insan olamamaları....
bu liste uzayıp giderken son aklıma düşen televizyonda gördüğümüz yetmiyor gibi reklam panolarında ismi lazım olmayanı görmekten bıktım, usandım.
kel- kara gözlüklü- sakallı - dar pantolonlu tipler.
Çok sokağa çıkmıyorum. Çıktığım zaman da özlemiş oluyorum genelde.
insanlar.
Kadinlarin kendilerini teshir edecek duzeyde giyinmeleri. Yav arkadas, ben sizin gotunuzdeki donun bicimini, sutyeninizin desenini ve rengini gormek zorunda miyim ? Bakma o zaman yarram diyecek gotverenler illa cikacak. Ulan kafani obur tarafa cevirince baska kadin goruyorsun aq. Toplumda ar, namus ve ahlak denen sey kalmamis.
it tabiki sokaklar it kaynıyor çocuklarimiz ölüyor ve hayvan sever ibneler piyasada yok.
Araba trafiği,yere tükürenler.
Kaldırımlarda kartvizit görmek.
millet aç aç diye bağırnalrın bir yudum su için 3 tl lik su alıpp bir yudumunu içtikten sonra şişeyi yere atan hain ruhlular.
Kesinlikle köpeklerdir. Dün Florya Sahili'ne gittim ora bile köpek dolmuş. Normalde her yer güvenlik olurdu o da yok. Sürü halinde saldırsalar hiçbir şey yapamazdım sinir bozucu bir durum.
Sokaklarda çöp görmekten bıktım desem, atmaktan vazgececek misiniz ?
çöp görmeye tahammülüm yok. insan sebze aldığı toprağı, balığını yediği denizi, oksijenini soluduğu havayı bu kadar basit gözden çıkarmamalı. tek attığım şey ki o da ayrışsın diye toprağa, yediğim meyvenin köküdür. öbür türlü saatlerce bi atığımı çantamda arabada taşıyabilirim.
B*k tenli yabancı.
Suriyelilerin, afganlarin sık sık muhatap olması.
çapulcu.
Sokağa tüküren tipler.
çiftler. kesinlikle olmadığı için değil.