1. 1.
    20 yaşındaki cezayir asıllı fransız futbolcu. grenoble foot takımından fc valencia takımına bonservis ücreti olmadan transfer olmuştur. hücum hattının her bölgesinde görev yapabiliyor. cezayir asıllı olması dolayısıyla yeni zidane olarak lanse ediliyor.
    1 -1 ... renewagner
  2. 2.
    1989 doğumlu kanat oyuncusu. bu sene valencia da attığı 5 golle , soldado dan sonra takımın en golcü oyuncusu konumuna gelmiştir. ayrıca valencia nın şampiyonlar liginde bu sene yaptığı 6 maçta da şans bulmuştur.
    1 ... liverpoolmlt
  3. 3.
    Bu adamı takip edin. iki, üç senedir Valencia ile birlikte takip ediyorum kendisini sürekli geliştiriyor kendini. Son Valencia cf- levante maçını izledim adeta bir Sabri Sarıoğlu iken 3 lu forvetin sağında bir figo olmuş. Ribery olmuş.
    ... zenci sol bek
  4. 4.
    zamanında bundan cacık olmaz dediğim, kendini über geliştirmiş futbolcudur.
    ... palareis
  5. 5.
    cezayir milli takımı ve valencia forması giyen yetenekli kanat oyuncusu. özellikle ofansif anlamda oyuna hayli katkı yapıyor.
    yaş itibariyle futbolunun zirve dönemlerinden birisinde...
    ... bachelorette
  6. 6.
    futbolunu yıllardır çok beğensem de Valencia forması giymesinden mütevelli kendisinden nefret ederim.

not: Bursasporluyum.
    ... etnografya
  7. 7.
    Şştt olum. Lan. Fenerbahçeye mi geleceksin sen. Gel yavrum gel inşallah doğru haberdir. Aziz başkan bu işi bitir.
    2 ... rambo okan
  8. 8.
    Fenerbahçeye gelme ihtimali heyecanlandıran futbolcu. Biraz zor gerçi ama gelirse taraftar şarkısı hazır.

Benim adım feghouli
    Biraz gerçek biraz rüya...
    6 ... kalpseklindedomates
  9. 9.
    fenerbahçeye gelme ihtimali çok düşük olan oyuncudur. çünkü fenerbahçe cephesi bu haberi yalanlamıştır.

ayrıca (bkz: efulim)
    1 ... ayakserceparmagi
  10. 9.
    Adi da sophie desem degil sufyan desem degil ama iyi topcu umarim gelir fenerbahceye.
    1 ... fangoria