bugün

ing. argo Spor ayakkabı.
1992 li yapımlı izlenmesi gereken süper bir film.
1992 yapımı yönetmenliğini Phil Alden Robinson yaptığı bir robert redfor filmi.

--spoiler--
Bir hırsız, bir casus, bir kaçak, bir suçlu, bir şifre kırıcı ve bir piyano öğretmeni…Şifreciler…Doksanlı yıllarda bir çiple kontrol edilebilen bir dünya…Lideri Martin Bishop olan güvenlik sistemleri konusunda uzman gruba CIA’den bir teklif gelir. Grup görevi reddedince teklif bir zorunlu göreve dönüşür aksi durumda Bishop’un kimliği kamuoyuna açıklanacaktır… Yeryüzündeki tüm şifreleri çözecek bir programı ele geçirmiş olduklarını farkeden şifrecileri bir sürpriz daha beklemekte…
--spoiler--

Filmin tek dayanak noktası iki eski bilgisayar korsanından birinin tutuklanması birininse kaçması üzerine 25 yıl sonrasında gelişen olaylar. 25 yıl sonrasında ise kaçan hekırın kendine ait çok çok deneyimli bir grubu çıkıyor öyleki bu grupta eski bir nasalı ve cia li bile var; var olmasına var da bunlar nereden çıktı bu grup nasıl bir araya geldi gibi sorulara cevap bekliyorsunuz ama ortada böyle bir cevap asla olmuyor; ve hikaye 25 yıl öncesinin hayallerine dair bir çizgiye kayıyor. spoiler olacağı için daha ileri gidemeyeceğim. o yüzden kısaca şunu diyeyim devlet içi entrikalar ve hırsızlık üzerine filmlerden hoşlanıyorsanız izlemenizi öneririm bu bakımdan oldukça iyi bir film.
arkadaslar bu marka spor ayakkabi kullanan var mi.
nasil sizce alayim mi.
ben hic kullanmadim.

iyi forumlar.
Sneakers zaten spor ayakkabı demek değil mi?
böyle bir marka mı var lan.
Tempur tabanlisini almıştım, 4 yıldır eskitemedim. çok rahat ve kaliteli tavsiye ederim.
Sneakers marka değil bir ayakkabı modeli. Günlük aktiviteler için çok rahat. Evde kesin bir kaç çift bulundurmali. Verdiğim parayı sonuna kadar hak eden nadir ürünlerden.
(bkz: skechers) bunu mu demek istediniz?
skeçırs değil mi o.ben sıkeçırs diye biliyom.
ingilizler trainers der buna. Amerikalılar sneakers. ingiliz ve Amerikan ingilizcesi farkı denilince sneakers ve trainers anılır mutlaka.