bugün

hala işleyişinden bi bok anlamadığım ama instagram kadar popüler olma potansiyeline sahip garip 2 taraflı uygulama.

Ben öyküme bugüne kadar bişey atmadım hatta öyküm kim lan demişliğim bile var programı ilk kullandığım evrelerde.
Bu aralar patlaya patlaya giden uygulama. "Keyifli abicim sanane ?" kategorisinde olduğu gibi çok da yaygın oluşu kullanıma teşvik eder. Kullanın kullandırtın.
windows phonede resmi uygulama çıkartmamış 3.parti uygulamalarınıda kaldırmış şirket.üstüne üstlük 3. parti uygulamalarını kullandım diyede hesabımı kitlemiş.(açılmamak üzere). severek kullanıyodum son yaptıkları çok sert oldu. yeri gelmişken
(bkz: windows phone pişmanlıktır)
(bkz: c4 hazırlama qeyfiiiii)
hata yapacak zaman beni bulan uygulama
arkadaşın birisi mesaj attı benim fotoğrafımı almışsın diye halbuki almadım.

resmen insanı sapık durumuna düşürebiliyor.
et pazarı.
Saçmalamanın dibine vurduğum uygulama.
son güncellemeyle soğuduğum uygulama.
Fotoların kaydolmaması nedeniyle tercih edilen; insanların rahatça göğüs, dalga ve benzeri şeyleri atabildiği program.

Ekran görüntüsü alınmaması için 1 saniyelik atılır ama onu da yakalayanlar var, dikkat edin kızlar.

Nefret ettiğim, yüklü olsa da kullanmadığım uygulamadır.
listemdeki bir kaç kişinin öykülerine , tebessüm ettirecek , yaratıcı şeyler koyduğu ; onun dışındakiler boş beleş aptal saptal fotoğraf veya videolarla benim vaktimi çaldıkları uygulama.
güzel bir çevreniz ve güzel öyküleri varsa gayet keyifli bir uygulamadır.
son güncellemeyle birlikte kendi kendini bitiren uygulama. olmamış.
bir süre sonra sıkıyor.
son güncellemesinde en iyi arkadaşlar özelliğini kapatarak hayata küstürmüştür.
insanların özlede bülent ersoy iken story'de adriana lima olduğu uygulama.
wp de hala uygulama çıkartmamış şirket. kardeşimin telefonundan giriyorum gerisini siz düşünün. ayrıca son güncellemeyle boka saran uygulama best friendleri göstermezsin anlarımda. neden telefondan önce çekilen fotografları yüklettirmiyosun? iyice kendinden sogutturan uygulama.
Ergen yuvası.
bi aralar kullandigim uygulama. sevgilisi best friendlerde baska erkeklerle snaplestigini gormesin diye surekli foto atip beni best friendi yapma cabasindaki arkadasim yuzunden sogumus oldugum uygulama. cocuga uzulmustum.
arkadaş zoruyla yüklediğim ve daha 1 fotoğraf bile göndermediğim uygulama.
bir türlü nasıl kullanılacağını öğrenemediğim uygulama.
aşırı gereksiz uygulama.
Stalk için en gerekli araç olan bulaşıcı uygulama.
Birbirine meme, got vs. fotolar gondermek icin kullanilabilirligi olan, onun haricinde son derece gereksiz bir uygulama.
Aktif kullanan varsa kullanıcı adını atmasını istediğim uygulama. Kşmse yok lan listemde sadece reklam geliyor. Bana yazık değil mi?
dünyanın en saçma uygulamasıdır.
Sevdiğim ve aktif olarak kullandığım uygulamadir.
Fenomenlere snap atmak cevap almak, arkadaslarina ayaginin kulaginin fotosunu yollamak, arkadaslarinin çirkin fotosunu sc alip tehtit etmek cok iylenceli.