bugün

Hoşgelmiş yeni yazarımız. Koştursunlar efenim.
tatlı bir on birinci nesil yazar.

iyi yazmalar.
Yeni tanıştık kendisi ile. Sevimli,sempatik, cana yakın, tatlış bir yazar. Sevdim kendisini.
Sözlüğün en güzel kızıdır.
Nicki biraz üzüntüyü anlatsa da biraz mutlu olmasi ve bu hayatta az da olsa simarmasini oneririm. Akıllı olup dünyanin kahrını çekeceğine, deli ol dünya senin kahrini ceksin. Mutlu olmayi hiç unutma sakın.
birbirimize yancı olduk, sohbetini yediğim yazarı. *
Sözlükte nadir aklı başında yazarlardan. insan hayret etmiyo değil hani ne isi var burada bu kadar zeki birinin diye. Sozluge fark katan nadir yazarlardan.

Bir yazar en nadidesinden.
Mevlananin "Cahille girme münakaşaya; Ya Sinirini zıplatır Havaya , Yada yazık olur Adabına" sozunu hatirlatmak istediğim yazardir. Çünkü "Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır"

Saygılarımla.
Nerede kadın, orada gıybet!
Sözlükten tanıştığım ilk hatun. Sanırım yeri bende ayrı olacaktır. Hoş mu hoş, sıcak mı sıcak bir sohbeti var. Sözlük kankim olacağına inanıyorum.
Ayrıca sözlüğün en güzel hatunu olduğunu söylüyorlar. Doğru olma ihtimali sanırım çok yüksek. Daha nice gıybetlere ^^
Hep o son kusura bakmadigimiz icin boyleyiz sanirim.

Kalbi cok temiz bi yazar .
görsel
iktisat bolumunun güzide ogrencisidir. karl marx amcanin tecrubelerinden faydalanmak gerek efendim

görsel

Tanidigim en iyi niyetli, temiz kalpli yazardir kendileri.
dişi yazarmış yürümeye geldim adettendir.

yeter, çok abartmayayım.
(#33779158)

haklı isyanına katılıyorum. hoş geldin.
okkalı türk kahvesini çok güzel yapıyor. siz bilmezsiniz.
An itibariyle birlikte sözlük erkeklerini tokatlamak nasıl olurdu diye düşündüğüm yazar. Bizi kızdırmayın olum! Yürüyorsanız istikrarlı yürüyün biz piremsezleri üzmeyin. Tâbi.
35 numaralı entry olarak en özel entryi girdiğimi belirterek başlıyorum. Kendisini çok beğeniyor ve ilgi ile takip ediyorum, ayrıca kendisi de benim için aynı şeyleri düşünüyor diye hayal ediyorum. Yarın yurtdışına çıkacağını öğrendiğimde eyvah dedim, Türkiye'nin güzellik ortalaması fazlasıyla düşecek kendisi bu ülkeden gittiği an. Sen gitme, bu ülkenin sana ihtiyacı var, daha fazla beyin göçü yaşanmasın, zaten çok az sayıda mevcut olan hem zeki hemde güzel kızlarımız daha fazla azalmamalı. Sen gitme, bırakın ben gideyim ama sen yinede gitme. Neyse sözlükteki troll olmayan nadide bir yazar. Kendisini severim.
yıkama yağlama yapanı bol olan bir yazarmış gördüğüm üzere.
benden daha yakınmış evine, adına çok sevindim.
günaydın demek istediğim sabah şekeri.*
gitmek kelimesini yasakladığım brüksel lahanası. hep yakınımda dursun.
bu sıra sözlüğe vakit ayıramayan meşgul kurabiye. *
sözlükte sorun yaratacak, sözlük erkeklerini birbirine düşürecek kadar güzel bir yüzü olan hatun yazar kişisi.
amma ve lakin fake değilse tabi.

ama durum çok zor.
sesi çıkmayınca merak edip özlediğim.

iyi pazarlar baby. *
"Nerede bu kız yahu?" Dedigimdir. Hayır, konusurken bi gitti gidiş o gidiş. Gıız?
sözlüğün ortalamasını tek başına yükselten yazardır. ha bir de sözlüğün en güzel kızı falan diyorlar.harbiden öyleymiş.

ayrıca dönüşte bana lahana getirmesini beklediğim yazardır.
güncel Önemli Başlıklar