bugün

yeni bir yazar. takipteyiz. koştursun efendim sözlükte.
hoşgelmiş, yedinci nesil yazar. faydalı bilgiler bekliyoruz efenim. coştursun sözlüğü *
anlamı "gök yüzü" olan "sky" kelimesinin, orjinalleştirilmiş ve farklı anlamlar kazandırılmış halidir. okunuş itibari ile aynıdır ve gök yüzüdür.
26 nisan tarihinde en çok entry giren 9.kişi olmuşlar. kendilerini kutluyoruz.
yazar.

2 kere yazar, 3 kere yazar. ama yazar.
dedim ki; bak dedim 2 kere yazmışsın dedim. yok neymiş sistemden dolayı imiş, arada oluyo imiş.

dedim ki; bak yemem bunları, yazmışsın işte yazmışsın tamam mı! hata yapmışsın işte, gördüm tamam mı! bırak bu ayakları, ilk ben farkettim, hata yapmışsın gördüm dedim!*
yedinci nesil yazar. ya da "yedinci nesil yazmaya çalışır". saçma başlıklarından ve yaptığı yazım yanlışlarından kurtulduğunda beni arasın.
aynı başlığa en az 2 kere * * entry giren yazar. bir çoğunda da ne demek istediği anlaşılamıyor.

ayrıca:
yukarıda kıskananları görüyor olabiliriz ama aşşağıda da ardından el sallayanları göreceğiz büyük ihtimalle. ** * **
3 korner 1 penaltıyı aramış, fakat yerinde kimseyi bulamamıştır kendileri.
kendisi ile barışık bir yazardır. entrylerini anlamayanlara sözlük hediye eder. aynı başlığa " çok entry" yazmış olmak için yazmaz.
can skai gerçekten.
(#7999161) güzel tespit eden yazar.
(#7999498) okuduktan sonra dayanamadım, pek bi duygulandım koştum geldim. *
çaylak olmuş bulunmaktadır. * *
"beni takip edeceğinize, işinizi takip edin." diye ünlü bir lafı vardır kendilerinin.
Yunanistan'ın özel televizyon kanallarındandır. Bir önceki krizden sağ kurtulmayı başarmış olmasıyla birlikte Survivor Türkiye - Yunanistan programının ana yayıncı kuruluşudur.