bugün

kişi yoktur "şey" vardır. sizi terk etmeyecek tek şey yalnızlığınızdır. siz onu bazen terk edersiniz ama geri döndüğünüzde ne olursa olsun o vardır.
Ölümün oldugu bu dünyada Allahtır diyorum.
Babam, köpeğim, can dostum güzel insan ben yada onlar ölmedigimiz müddetçe asla bırakmayın birbirimizi.
Yine sensindir. Kendi kendini terkedemezsin. Bu böyledir.
Beni herkes terkedebilir ama ALLAH terk etmesi kim ederse etsin.
ben annem dışında sevdiğim her şeyde yanıldım.
Yoktur. Aileniz de terk eder, sevdiğiniz de, dostunuz da. insan hayatı boyunca yalnızdır, bundan kaçış yok.
yok sanırım ama çok da önemli değil.
Rabbın.
yalnızlığınızdır.
Herkes terkeder. Ana baba ölür, sevgili sıkılır, arkadaş taşınır. Bu yüzden kendine yaslanan dik yürür. Zor ama gerçek bu.
Kendiniz.
kendim. başka kimse değil.
Köpeğinizdir. Sevgiliniz, aile bireyleriniz, arkadaşlarınız aklınıza gelen herkesin bir gün sizi terketme ihtimali vardır ama Sahibi olduğunuz bir köpek sizi asla terketmez.
annendir. ne yaparsan yap annen seni asla ve asla bırakmaz. baba da yine yanındadır falan ama hiçbiri anne gibi olamaz
yalnızlık da sizi terk eder. yalnız kalmak isteyip kalamayan da var. annelerimiz terk etmez ama psikolojik açıdan dengesi şaşan terk eden anneler de olabiliyor. sevgili, arkadaş zaten terk edebiliyor olağan. bence terk etmeyen sadık köpek dostluğu ve rabbindir. terk etmeyen.
Yoktur.
Akıl bile insanı terk eder.
evcil hayvanlarımız.
herkes gelip geçer kişi olmasada tüylü bir dost derdim sonuçta konuşamasa dahi her anımda yanımda olduğundan terk etmez diye düşünüyorum. düşünmekle kalıyor çünkü minik bir jaguar kediden ziyade.
Kendi kendinizi terk edemezsiniz bu yüzden sizi terk etmeyecek tek kişi kendiniz. Tabi bir anneninde evladını terk ettiği çok sık görülen bir şey değil o yüzden anne de sizi terk etmeyecek bir insan olarak eklenebilir.
yoktur oyle bir kisi.
Öldüğünüz anda aslında kendinizi de terk etmiş olursunuz.

Kendinizi kendiniz bile terk ederken bir başkası katlanamaz ve sizi karşı çıkamadığı herhangi bir problemde terk eder. Yalnızca erken veya geç olur bu durum.

Aslında bu kadar basittir terk etmek ve edilmek.
itimiz tabii ki .
Herkes birgün bizi terk edebilir. Kendimi asla terk etmezdim.
Genel de aile, özel de annedir.