bugün

bunların yavruları bildiğin biblodur. kedi canınızı sizin.
Güzel asil ve sahip olmak istediğim bir kedi türüdür. Arkadaşlar malum mart ayındayız. Bursa ve çevresinde olan arkadaşlar varsa eğer ki ücretsiz siyam yavrusu sahiplendirmek isteyen varsa kabul edebilirim. Kardeşim kendisini siyam kedisi gibi boyamaya başladı artık çok istiyor.
biraz asabi olur siyamlar. canları o an ne isterse onu yaparlar. en az bağlanan kedilerdendir. karakterleri baskındır ama yine de kedidir, candır.
gördüğü sineği yakalayamayıp, bunu haysiyet meselesi yapıp, ertesi gün sinek efendiyi gördüğü yere gidip gidip ağlayan, 4.5 aylık gururlu kedimin de dahil olduğu cinstir. şaşırtıcı şekilde akıllıdırlar. garip bir miyavi tınıları vardır. garip hayvanlardır.
bu kedilerin fotoğraflarını flaşlı çekerseniz gözleri uçuk neon yeşil renginde çıkıyor. *
evde varlığı yokluğu belli olmayan kedi turu, sevilmek isterse yanına gelir biraz sevdirir sonra bir bakmisin yok. tatlıdır vesselam.
serefsiz bir kedi türüdür. bir önce ki entryme bakıyorum da çok iyi kediydi şimdi saldırıyo gördüğü yerde bana. bağırarak gezemiyorum lan.
Edinmeyi çok istediğim ama ev ahalisinin kabullenmediği kedi türü. Geleceğe dair planımı üniversiteyi bitirip, ayrı eve çıkmak olarak planlamama neden olabilecek kadar kendine hayran bırakmıştır.
Entryleri okudukça daha bir hevesle istediğim kedidir. Sahip olan ve verebilecek veya uygun bir fiyata verebilecek olan varsa ulaşsın lütfen. (antalya)
çok tatlı kedidir ilgilenirsiniz kaçar ilgilenmezsiniz elini yüzünüzü yalar çok tatlılar keşke ölmeseydi kedim.
evdeki varlığı huzur veren, kucağınıza oturup belki saatlerce gıkı çıkmadan sizinle tv'i izleyen, yerinizden kalkıp gelene kadar hemen yan tarafta sizi bekleyen ve gelince tekrar kucağınızdaki yerine çıkan dünyalar tatlısı ve farklı bir zekası olan kedi türü. o masmavi ve boncuk gibi bakışlardaki asalet ve karizma hiçbir yerde yok. cins kedi bakmak isteyenlerin bence ilk ilgilenmeleri gereken tür, bakımıda gayet rahat, gerekenler yapıldıktan sonra hiç fazla kaprisi yoktur.
sahibine milyon dolarlar kazandırmış bir kedi türü.

Bir maru olamasada gözümde, değerli bir kedidir bu saatten sonra.

ayrıca bkz;

(bkz: siyam sazanı)
daha önce hiç görmediğim kedi türüdür. isteyenin bir yüzü karada ki vermeyendir.

benim rengarenk kedim daha güzel.
siam yani yeni ismi ile tayland kedisi. anavatanı olan tayland da bile çok nadir bulunur. bunun nedeni siam kedilerinin kısırlaştırılmalarıdır. çoğalıp değer kaybetmelerini önlemek için doğar doğmaz kısırlaştırılırlar.

tayland sınırları içerisinden izinsiz siam kedisi ithal etmenin cezası çok ağırdır.

bu kediler maalesef yalnız yaşamakta zorluk çekmektedirler. bu yüzden taylandda siam kedileri en az bir çift olarak beslenmektedirler.

her şeyi yerler. balığa bayılırlar.
şu sıralar bir arkadaşımda olan ve sahiplenmek üzere olduğum kedi. fakat bazı sorularım var detaylı yorumlar bulamadım. siyam kedisi besleyenler mesaj atarsa sevinirim.
genelde beni benzettikleri kedi türü.....
sahip olduğum kedidir. zor bir macera sonu sahiplendim, efendidir güzeldir akıllıdır. oyuncağı atarsın getirir, neşelidir obsesif temizlik manyağıdır kısacası köpek ve arası bir türdür, nereden bilyorsun derseniz rotwailar baktım diğer kedilerle de baya vakit geçirdim bu başka bişe can can.
kedi almak isteyenlere kesinlikle tavsiye edeceğim cinstir. çok zeki, sıcakkanlı,çabuk öğrenen, az tüylü, az yiyen söylemeye dilim varmıyor ama en güzel en asil ırktır. böyle deyince hayvanseverler pek bi kızıyor ama gerçek bu. ben bir ortadoğulu olarak kabul ettim ki insan ırkında rus kızları neyse kedilerde siyam odur çok net. köpek mi kedi mi sorunsalı konusunda birşeyler söylemek gerekirse ben köpekte beslemiş biri olarak, zahmetinin ve temizliğinin olmaması bir yana kedi beslemenin tarifi yok diyebilirim. freud bir kediyle geçirdiğiniz zamanı asla boş zaman olarak değerlendirmeyin demiş.
Haramdır... Siyam falan nedir ya amlı mamlı.
Mutlaka bir tane sahiplenmeyi düşündüğüm vaşak ruhlu kedi. iki vaşak ruhlu otururuz evde.
degil kopek, icine insan kacmis kedi yaratigi cinsi.
kapımıza gelmiş yavrucak, ben sürekli şehir dışına gidip geldiğim için bakamıyorum. sahiplenebilecek biri varsa yeşillendirsin.
görsel
görsel
yüzde yetmiş salak geri zekalı kedilerdir..kedi alacaksanız sokaktan sarman cinsini alın bakın..
Bir arkadasımın kedisinin bebisleri olacak. Bakalım belki benim de sahip olacağım kedi türü. Evin prensi yada prensesi olup insanla resmen konuşan bir kedi türüymüs. Bakalım hıyırlısı.