bugün

zencinin de zencisi söylemini yaratır.
eminönünde saat mi satıyosun anlamadım ki ben, zenci güneşten daha da kararmış ayrıca zenci bizde de ıkçılığa giriyor mu.
(bkz: negro)
(bkz: nigger)

Biri daha aşağılayıcı bir kullanımdı hatırlayamadım şimdi ama Türkçe'ye çevrilseler yakın anlam verirler herhalde.

Hoş gelmiş yazar.
(#18231789)

iq'su biraz düşük anlaşılan.
copy paste nin hastasıyım entry nin ustasıyım yazarı. bir link vereydin iyide be gülüm.

(bkz: #19102562)
kendisini severek takip ettiğim bir yazar. iyi yazılar.
bugün aldığı son nefesleri vermekte olan yazar.
görsel
almancası schwarzenegger olan birleşme.
gerçekten zenciyse aşık olurum ben ona.
Bir beyaz zenci değildir.
inşallah akp li bir yazardır.
Insanlar tarafindan gunluk hayatta yapilan dogal davranislari yadirgayan yazardir beyninin calisma fonksiyonunun farkli oldugu düşünülmektedir.
kaliteli yazardır.

beyaz gözü ve zenci vücudu ile tam bir beşiktaşlıdır.

tarihe meraklıdır.

severek takip ediyoruz efendim.
garip garip garip.
doğum günümü kutlayan sözlükdaşım, Teşekkür ederim.
günün bitmesi için kalan dakikaları sayan yazardır. sanırım günü pek iyi geçmiyor. dost tavsiyem eğer öyle ise dantenin dediği gibi bugünün bidaha asla ve asla doğmayacağını bilmesidir.
zamanında benimle çok atışmış yazar. severiz bu dönerciyi. dönerci ruhsatını iptal ederim köftehor seni.
sözlüğün roma imparatorluğundan sorumlu bakanı haline gelme yolunda emin adımlarla ilerleyen yazar. (bkz: ben bugün bunu gördüm)
11. Nesil ile uğraşmaktan çaylak olmuş yazar.
Zencinin siyahımı olurmus denilendir .
sen yat zıbar lanet olası zenci. zıbar demişken adapazarına gel bi gün zı- bar da biralarin benden.
son zamanlarda yaptığım araştırmalara göre bu adam zenci özentisi beyazdır. vede son zamanlarda milletin adını tahmin ederek espiri yapmaya çalışıyor.

(bkz: biri bu adamı sustursun dostum)
35 tane entrymi beğenmiş yazar. lan rüyadamıyım. inception mu yaşıyorum. donnn sana geliyorum....
şahsıma operasyon valkyrie düzenlemiş komünist. lakin mermisi şahsımı daha da güçlendirecektir.
40 tane entrymi beğenmiş yazar. Gerçek mi bu aman tanrım.