bugün

sosyeteye bir şekilde dahil olmuş, olduktan sonra kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış, şu sıralar moda ve dekorasyon ile ilgili sosyeteye hizmet vermeye başlamış, sarışın ve haliyle gayet güzel bayan.
playboyların av listesindeki bir numaralı hatun kisisi.
modacı !
izmirlidir kendileri.
modacı olmak bu kadar kolaymış dedirten kıyafetleri çok şatafatlı taşıması zor modellerdir.basitliğin adresi dememek elde değil
masmavi gözlerine dalınıp gidilesi sosyetik hamfendi.
bugün nişantaşı sokaklarında tarafımca görülen ve güzelliğine inanılamayan elf. Evet makyajsızdı ve inanılamayacak kadar güzeldi.Evet, para insanı güzelleştirebilir, pahalı kozmetikler, marka kıyafetler olduğundan iyi görünmene neden olabilir.Ama bir çift göz bu kadar mı güzel olur be kardeşim? Bir duruş bu kadar mı etkiler insanı?
başarılı bir iş kadınıdır. çok güzeldir, güzelliğinin sebebiyse izmirli oluşudur.
lenf kanserine yakalanmış, tedavisi devam eden kişidir.
eşi de aynı hastalıkla mücadele etmektedir. *
sosyetik güzeldir.ama adı berbat olan kadıncağız.
hiç bir şekilde moda tasarımcıları derneğine kabul edilmeyecek olduğu dernek başkanı bahar korçan tarafından açıklanan kişidir.
bugün öğle yemeğimi yerken izlemek zorunda bırakıldığım, saba tümer'in programında denk geldiğim bayan. modayla da uğraşıyormuş anladığım kadarıyla. keza ekranın bi tarafından da mankenler geçiyordu.
saba tümer'in ''günlük yaşamda da şıklık önemli midir?'' gibi bir sorusu karşısındaki yanıtı gerçekten dikkat çekiciydi.
- normal bir kot üzerine bluzla da şık olunabilir. mesela ben evlenmeden önce de evde ayakkabı giyiyordum. evlendikten sonra yatasıya kadar ev içinde giydiğim topuklu ayakkabıya eşim çok ses çıkarıyor dedi. ehiehehuei sonra çıkarıp babet! giydim. a a oh be dünya varmış.

(bkz: dünya derken)
ilginç bir yaratık. Hayır gerçekten ilginç. Bir yazar tv programına maruz kaldığını söylüyor. Ben 2 hafta çalışmak zorunda kaldım. Yani komedi dizilerinde var böyle tipler sanırdım.

Hani ilkokulda prenses benim yarışı yapar ya kızlar. Hah bu kadın hala o kafada kalmış. Bu kadınla evlenen adamı da anlamıyorum.
kim olduğuyla ilgili en ufak bir fikrimin olmadığı, sadece sosyete olduğunu bildiğim kadın. ismini görmek çocukluğuma flashback yaptırdı. teyzeme ait şamdan dergilerini sanki bir bok anlıyormuş gibi okuduğum kuşadası günlerini getirdi aklıma. adı çok geçerdi. güzel günlerdi.
görsel

http://www.posta.com.tr/s...den-baslar-haberi-1300492
evlenmiş.

görsel

bebeğini kaybetmiş.
http://www.hurriyet.com.t...0879619&utm_term=post
Geçmişte "üzüntüden lenf kanseri oldum." Diyen fakat iyileşen ve 47 yaşında hamile kalan fakat düşük yapan gözleri güzel kadın, fakat ismi harbi kötü.
Adını duyunca akla gelen ilk şey siren sesi olmakta. *