bugün

Sigmund Freud'a göre daha güvenilir kimselerdir.
(bkz: moussa sow)
Elinden birşey gelmeyen insandır.
Kavga edemez. Örnek yazar: (bkz: ikizler kizi)
Merhametlidir kendimi anlatirsam birisine vurursam yarın Özür dilerim kimsenin incelemesini istemem ama sevdiklerime zarar verenide hiç düşünmeden doverim . Kısaca candir baba can.
malesef benimdir. ağlamak istemiyorum ama insan gözyaşlarına engel olamıyor.

dipnot: sinirden ağlayan insanlardan zarar gelmez.
Ben sinirli insanlardan biriyim ama öyle böyle değil oturduğum yerden her şeye sinirlenebilirim ama buna rağmen ses etmem, içimde yaşarım biter. Sinirden ağlıyorsam da burnumdan hiç durmadan kan gelmeye başlar, hem ağlarım hem bağırırım, hem ortalığı yıkarım. Sonumda durmayan kanama yüzünden hastanede biter. Bu yüzdendir ki sinirden ağlayan insanın adını bile unutabileceği, merhametin ne olduğunu bilmeyeceği gerçeğinden emin olarak öyle insanın karşısında durmam, kaçarım, kimse de bulamaz beni.
Ağlamadan önce dişlerini sıkan insandır. Zaten ağlarken çene diş falan kalmıyor sadece ağlıyorsun.
bu tür insanlar genellikle hem biraz duygusal hemde göründükleri gibi olan insanlardır. evlenirken karşı tarafta dikkat edilmesi gerek özelliklerdendir desek yeridir. en azından karşıdakinin burcuna göre hareket etmekten daha mantıklıdır.
edit: ha evet sinirlendiği zaman masaları deviren camları kıran tiplerden daha tercih edilesi bir insandır. hem maddi hem manevi.
hırslı insandır. Istediği olmadığı zaman kudurur.
(bkz: ben)
Bu benim ya,sinirlendigim anda elim ayagim titremeye basliyor,kendimi kaybediyorum konusurken/bagirirken birden aglamaya basliyorum.öfke kontrolu lazim azizim.
Asiri sinirli insandir fakat sabretmesini bilir en sonunda patladiginda birilerine zarar vermemek icin cekilir bir yana aglar.
Başıma gelmiyor değil.
eli ayağı da titreyen insandır, sinirden ağlayan insandan zarar gelmez.

mesela ben, ne zaman sinirlensem ağlarım, hoş ben ota boka ağlıyorum orası ayrı *
Genelde snirlendiğim zaman kendime dur diyebilen insanım, fakat bazı anlar olur ki içinden çıkamazsınız, işte o anlarda ağlarım.
Hala içinde o çocuksu masumiyeti barındıran insandır.
tam tersi olduğum insandır. sinirlenince gülmeye başlıyorum. bu da karşıdakini daha fazla sinirlendiriyo ve ne var bunda gülünecek diye üstünüze geliyor. sonuç sağlam bir kavga. hiçoş değil. ağlamak daha mantıklıymış.
benimdir o. hirsli bi insan da degilimdir hal uki.
güzel insandır.
Not: öfkeyle kalkıp zararla oturma uzmanı olduğum için özendiğim kişidir.
Çocukken en çok başıma gelen ağlama nedeniydi, çocukken harbi huysuz ve sinirliydim. Gerçi şimdi de pek sinirsiz sayılmam.
birine zarar vererek sinirini sergilemektense doğrusunu yapan ve rahatlayan insandır.
sinirden değil çaresizliktendir o. mutluluktan ağlayamam ama duygulanabilirim.
erkeklerde olması aşırı abes kaçar.