bugün

millete ana avrat küfür ediyor ve yönetim hiçbir şey yapmıyor. enteresan.
https://m.uludagsozluk.com/e/39864176/

Sabah sabah iyi güldürdü. Ee getirin o zaman son 15 yılın sayıştay raporlarını meclise de görelim...
insanları mesajla tehdit edip ana avrat bacı tanımaksızın küfür eden 11. nesil çaylak.
akp'nin "eğitim"(!) tezgahından geçmiş öğrencilerin pisa sınavlarında, hadi geçelim bilimi filan, okuduğunu anlama konusunda bile neden çuvalladığının canlı kanıtı bir tiptir.

(bkz: yavuz sultan selim in baği olması/#39764661)
On birinci nesil ak donuz.
Bitmesini çok istemenize rağmen bitmemesi, bitirememek... Ömrün bitmesi.
Kafatası içinde beyin değilde kıvrımlı, iç içe solucanlar olduğunu siz bilirsiniz de; o kendisini mısır gevreği gibi nimetten! sayar.
görsel
*~.
örnek verirken bile zçan, boş beleş.
soytrarıların pek sevmediği yazar.
cehaletin karanlık boşluğundan gelen kahkahasını bilgi ve akılla götüne tıkar adamın.
ak okul çocuklarından bir tanesi.
(bkz: on birinci nesil yazar)

atechso'nun ekibine yakışır bu adam.

maşallah nur topu gibi yepyeni bir aktroll.
atechso bunu beğendi.
Anası ağlayan yazarın modlara yalvarışına sebep olan delikanlıya sinirbaz denir.
(Babası içine alkol katmış bazı gavatların.)
An itibariyle dakikada 10 başlık sıçarak sol frame sikiyor.

Ya şunu silin ya da 'başlıklarını engelle' seçeneği getirin. Bu adamları okumak zorunda değiliz.
ne olduğunu nickinin bile ele verdiği, sözlüğün görüp görebileceği en rezil yazarlardan bir tanesidir.
bunun gibilerle "yazar" kelimesini yan yana getirmek, buradaki onlarca, yüzlerce yazara hakaret olur.
bu ve türevleri yazar müsveddesi tabirine en iyi uyandır.
adam bildiğin özgürlük savaşçısı lan. takipteyiz.
birisi şu arkadaşa,

1 / 7.000.000.000 işleminin kaç adet olasılık içerdiğini anlatsın.

yoksa ağzımı bozacağım.
Hasan Karakayanın ne kadar bok çukurlu bir ağzı olduğunu bilmeyip, eleştirenlere kin kusan bir yazarımsı. yobazlığında sınır tanımıyor.
Keşke muhattap olmasaydım.

(bkz: #30783434)
peygamberine kiz kardesini seve seve emanet edecek girbacyo.
sözlükte sindirilmiş inançlı kimseleri ve kendisi kürt olmadığı halde gereksiz yere çağdışı biçimde aşağılanan kürtleri savunduğu; peygambere hakaret etmeyi zevkle sürdürüp yaşadığı toprağın suyuna ekmeğine insanına saldırmayı adet edinenleri kızdırdığı için bazılarınca sevilmeyen, ve bunda gocunmayıp menun olan yazar.
ulan siz beni sevseniz ben bundan rahatsız olurum ya lan!
bana ahlak dersi vermeye kalkan muhafazakar arkadaşlarıma da sadece şunu söylüyorum. ben gelip de gerekenleri yazana kadar sümüklü sümüklü adamların küfürlerini okuyup ağlıyordunuz, utanmaz nankörler.
görsel
(bkz: ateistlerin kızkardeşleriyle tanışmak)

11.NESiL aktroll da hiç çekilmiyor arkadaş.
Nasıl olduğunu anlayamadığınız ve çözemediğiniz bir şekilde, sizi her defasında sinirlendirebilen özel kimse.