bugün

Dümdüz mallıktır ki, eşi benzeri yoktur. Mal davranışı. Evet.
i.neliğine her seferinde yiyorum o sprite tam bitmeye yakın çıkardığı Ses yok mu onu da çok seviyorum. sinemaya gelip osuruğa yarıl yarıl gülen elemanlara az bile yapıyorum.
Bir paket patlamış mısır bir lirayken sekiz liraya mısır almak nedir ya. Arkadaşla gittik sinema tutturdu çocuk gibi mısır da mısır diye. Hopur hopur mısır yedik filmin başındaki reklamları izlerken...
dikkatli yenildiği sürece eğlencelidir sadece mısır yemek için sinemaya gidenler var.
Çıtır çıtır çıtır herkes bir ağızdan ses yapıyor. Kilise korosu gibi oluyor ortalık.
Mısır ağzımda çıtır çıtır ettikçe filme odaklanamıyorum ama bir yandanda tadı hoşuma gidiyor. ikilemler...
yerken sesten kendim bile rahatsız olduğumdan sevmediğim. yavaşça yemeye çalışıyorum film heba oluyor.
vicdan azabı gibi mübarek.
sinemadaki keyfi bir baska tabi cikan sesler...
Ay katır kutur fıçır fıçur... Ben bile yerken rahatsız oluyorum. Hele bir de genleşen kola kutusu sesi yok mu? Çaat diye ses çıkarır...

Biz bu mısır da alalım ben zaten çok yemem bir tane yeter tatlım ayaklarını da çok gördük. He bir tane alayım da tam ortamıza koyalım sen de mısır alim derken yanlışlıkla ay karanlıkta görmemişim hihi pardon.

Yer mi lan Anadolu çocuğu. Biz buraya sanat için geldik hanım hanım!

Ay sinemaya gidemes olduk hep bir taçiz yani...
itiraf ediyorum. bir sevgilim olsa ve onla sinemaya gitsem. mısır yedikten sonra elimin yağını onun üstüne sürerdim.
Ben evde patlatıp çantamda saklayıp yiyorum. *
zaten çok pahalı.