bugün

we will rock youdur kesinlikle. sınav zaten kötü geçiyordur. içinizden bütün sınıfın size sıralara vurarak eşlik etmesini istersiniz.
hysteria-muse
kendimi kendimden çıkarsam sıfır kalmaz, bu matematik bizi kandırıyor hocaaaam.. elde var sorular, gözyaşları, boş umutlar.. hesaplar tutmaz, tutmaz hocaaam..
uncle fucker da olabilir. burada uncle denen şahıs hoca oluyordur muhtemelen.
(bkz: another brick in the wall)

okula, sınıfa, sınava, gözlemciye isyan...
mortal kombat soundtracki. kano, liu kang, raiden, johnny cage, scorpion, sub-zero, sonya, ofkeli kalabalik, gozlemci, hoca...

test your might!
pinhani - ben nasıl büyük adam olucam.
her sinav zamani hayattan silleyi yedigini du$unen tipik cali$mami$ ogrenci fon muzigidir.
bu baglamda bir darbe daha yedigini du$unen bunyenin zihninde $ebnem ferah'in delgec parcasi calmaya ba$lar. ozellikle "hadi gel bi de sen vur" kismi loop $eklinde devam eder sinav sonuna kadar. durdurmak istersen bile nafile cabadir, durmaz.
çalışırken müzik dinleyen kişinin son dinlediği şarkıdır.
(bkz: allah belanı versin) *
izmir marşı*
cemiyette pişiyorum-edebiyat

kahrolsun edebiyat.. falan fişmekan diye de gider hatta şarkı..
beynin bunyeyi gaza getirmek icin listeden caldigi sarkidir.

view from nihil, hail and kill, seek and destroy*, sorgens kammer del ii ... diye uzar gider bu calan sarkilar.
sabah radyoda duyulan, hiç yapışmaması gereken bi şarkı da olabilir. olursa kötü olur. (bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: ağrı dağı) (bkz: kop evladım kooooopppp)
dun gece yar hanesinde
yastıgım bir taş idi...

yada

papatya gibisin
beyaz ve ince...

her ne tesadüftürki ilki aklımdan gecerse o sınav kotu gecer; ikinci gecerse sınav iyi gecsede kotu alırım.

takdiri illahi bir noktada dedirten durumlar bunlar işte...:D * :D
ne işim var benim burda
bilmiyorum ki vallaha
dersleri yaladım yuttum

tırla geçtiler üstümden
çıkıyor hep en zor yerden
ayrıntıya çok takılıyor

hiç aa alamıyorum
her yerde f görüyorum
ne olacak bilemiyorum

ne alakası var şimdi
üçüncü soru eksikti
kolaysa unut formülleri

ooooooooooooooooo

e sıkıysa sınıfta kal
hocalar niye hep takar
yaz, yaz, yaz okulu
öpüyor bu hocalar

söz : sonkuzu
müzik : burcu güneş
düzenleme : dj tiesto - oeeh -
dardayım aney- (bkz: azeri bülbülü)
türkçe finalinden bir gece önce defalarca Pinhani'den "hele bir gel" dinledildiyse, bütün sınav boyunca kafanın içinde çalması muhtemeldir. Zaten sınavdan önceki gece bir tek bu şarkı dinlenilmişse kafanın içinde olan tek şey budur. * * * *
durumla alakasız olacak ama: kıraç'tan razıysan gel.
fear factory - replica
bir turlu bu sarkidan kurtulamadim. Hayir kiminle bunu paylastiysam da %70 o insanlara da bulasti durdu. Bir aralar onlu-arkadali, bilincsizce, ayni melodiyi tikirdattigimiz olmustur. Feci hastalik. Allah vermesin.
(bkz: you take my self control) *
pilli bebek-açılsın gözlerin.
haluk levent - anlasana
imperial march... tüm dünya kıp kırmızı görünüyor... öfke en son safhasında... masada oturan sırıtkan lavuğu force lightning manyağı yapıyorsun... evet evet kesinlikle bu.
orhan gencebay- batsın bu dünya.