1. 1.
  sapıktır kendisi. fm 2009'da sapıtmış durumdaki sporting ortasahasının moutinho, veloso, adrien, rochemback gibi sapık elemanlarından en kaliteli olanıdır. yanına da axel witsel'i alın, ortasahanızın ortası çoşsun sapıtsın. 7.500.000 euro gibi rakamlara alınabilir oyunun başlarında, kaçırırsanız ve de manchester city filan da değilseniz bir daha zor görürsünüz zaten.
  1 ... randy
 2. 2.
  football manager oyunlarının bir çoğunda iyi özelliklere sahip olan yaratık. gerçekte asıl çıkışını ne zaman yapacağı muammadır. ancak kendisini beklemekteyiz.
  1 ... coolgoose
 3. 3.
  fm 2009 a göre kaka dan daha yetenekli ve yararlıdır. ortasaha oyuncusu olmasına ramen, yağmur gibi gol atar ve attırır.
  1 ... terellelli
 4. 4.
  sporting lizbon forması giymektedir.
  ... renewagner
 5. 5.
  işte oyuncu budur dedirten futbolcudur. futbol piyasası denilen yerde en yükseğe tırmanacağından şüphem olmayan kişidir. attığı bir çalımdan sonra rakip takım oyuncusundan özür dileyen adamdır.
  1 ... pafistiyan
 6. 6.
  fm 2007 'den beri müthiş özellikleri olan oyuncu. şu sıralar 24 'ünde olmasına rağmen 4 senedir neden büyük avrupa kulüpleri tarafından keşfedilemediğini anlayamadığım adam.

  --spoiler--

  o değilde bugu mu olum bu oyunun

  fm 2007 den beri bir alex ediyor.

  --spoiler--
  1 ... sopartacus
 7. 7.
  sporting lizbon'un resmi televizyonunu'na yaptığı açıklamada takımdan ayrılmak istediğini belirtmiştir. şu anda kendisi için en ciddi teklifin galatasaray'dan geldiğini belirtmiş. bir iki güne kalmaz açıklanır sanırım. hayırlı olsun.
  ... manasiz gibi
 8. 8.
  fm 2011 de 1.8 milyona galatasaraya alıp 2 yıl sonra 26 yaşında 9 milyona sattığım oyundaki en yetenekli orta yaş futbolcularındandır. alınız.
  ... oyledegildeboyle
 9. 9.
  blackburn rovers'ın yaklaşık 2 milyon £'a satın aldığı karadağlı orta saha.
  ... doc dr c sinan sagiroglu
 10. 10.
  blackburn un çok ucuza kapattığı oyuncudur.
  ... 3 kere agza 3 kere burna