bugün

benzer bir başlık aradım ama bulamadım. eğer varsa ve benim dikkatsizliğim ise öncelikle özür dilerim.

gelelim bilmeyenler için başlığın içeriğine.

silvan'da 12 gün boyunca şerefsiz pkk ve yandaşlarını avlayan şanlı tsk mensupları, operasyon sonunda birliklerine dönerken kansız şerefsizler tarafından yuhalanmıştır.

o askeri bu şekilde muameleye maruz bırakan genel kurmayı'da kınıyorum. ayıptır, yazıktır, günahtır.

silvan ve yurdun diğer köşelerinde terörist pislikleri (pkk, kck, ydg-h) öldüren sevgili ordu mensuplarının allah yar ve yardımcısı olsun. sağolun varolun.

http://www.rotahaber.com/...le-yuhalandi-h568408.html
Silvan halkının hain , nankör ve terörist olduğunu gösterir.
göz hasmını tanır sırtlanların uluması aslanı yolundan çevirmez .
Tüm içtenliğimle diyorumki, bu nankörlüğün tek karşılığı ölüm. Karantinaya alacaksın kendi boklarında boğulacaklar.
ohal ilan edilince de masum halk masum halk, halkın suçu ne diye havlıyor mına koduklarım.
yani şimdi askeri alkışlayacağını beklemek pek gerçekçi olmaz. adamlara terörist diyebilirsin madem bunu biliyorsun dağda kardeşlerini öldürüp önünden geçince sana alkış tutacağını mı sanıyorsun?

az mantıklı düşünmekte fayda var.
sivil halkla pkk aynı değil diyen orospu çocuklarının gözüne ve götüne sokulması gereken iğrenç gerçektir. Gerçi onlar hala kanlı elleriyle solculuk oynamaya devam eder.
Adamlar sanki silvan turkiye degilmis gibi orasi bir dusman ulkeymis gibi girecek tas ustunde tas birakmayacak , insanlari oldurecek, duvarlara sacma sapan seyler yazacak onlarda alkislayacak. Bunu bekliyordunuz sayin kufur eden yazarlar ? Ya adam kafasina sıkıyor helal sana diyorsun oburu tek yapabildigi tas atmak olan adama da terorist destekleyicisi diyorsun mantik bunun neresinde? Birde yazmis ben solcuyum ama bebekler bile ölsün arkadasim sen solculugu cok yanlis anlamissin ya.
Öncelikle çıkış şeklinde fevkalade büyük bir hata var.

Bilerek ortaya böyle rezil bir video çıksın diye uğraşsan anca bu kadar yaparsın...

Sorumlusu kimse hesabı sorulmalı...
bu o.cocuklarinin hepsinin kani bozuk.
dizeceksin kursuna gorecekler kafa tutmak neymis devlete, askere.
Yapılan şanlı Ordu'muz adına güç gösterisidir arkadaşlar. Biliyorsunuz ki o köpekler sadece havlamakla kaldı hepsinin anası sikildi Silvan da. Kuyruk acısını havlayarak çıkarmaya çalışıyorlar hepsi o.
ASKERIN SAKINLIGINI KORUYARAK GOREVINI YAPTIGI OLAYDIR, EGERKI ASKER SAKIN OLMASAYDI BUNLARIN ENCOK ISTEDIGI SEY OLAN SIVIL HALKA SALDIRIYORLAR DIYE YAYGARA CIKARDI. ASKER EN IYISINI YAPMIS SIKINE SALLAMAMIS MALUM TOPLULUGU.
Şehir duvarlarına hepinizi öldüreceğiz mesajları yazan türk askerlerinin yuhalanmasıdır.

Ayrıca meşhur türk askerinin kendi halkından korkması ve olay yerinden koşarak kaçması ülkemiz için utanç vericidir.

Halkın arasından çıkan bir kaç Sağduyulu sivil sayesinde olay çıkmamıştır.
geçmiş seçim sonuçlarını incelediğimizde silvan'ın yaklaşık yüzde 70'i kemiksiz pkk destekçisi... yüzde 20 gibi oynak bir seçmen var; akp'ye gitmişler genelde, çok az da chp'ye... akp ise yüzde 5 ten aşağı düşmemiş.

7 haziran'da yüzde 5 alırken son seçimlerde daha bi terör karşıtı söylemlerine rağmen akp oyunu yüzde 10'un üzerine çıkarmış. bu kadar koyu hdp li bir yerde oyunu yükseltebilmiş olması bence pkk'dan rahatsızlığın bir işareti. şanlıurfa, adıyaman gibi yerlerde bu yükselme çok daha belirgin.

o yüzden bu görüntüler beni çok da endişelendirmiyor. akp'li değilim, ama hdp'li hiç değilim. bence türkiye bölgede pkk ile mücadelede doğru yolda...
Gidin bakın, Fransa'nın göbeği Paris'te elinde silahlarla askerler dolaşıyor. Ohal ilan ediliyor, orada yaşayanların gıkı çıkmıyor. Bizde de Lice' de, Silvan' da asker gördüklerinde katliam var deyip askeri yuhalıyorlar öylemi. Bu ülkedeki devletin askerinden polisinden başka silah taşıyıp örgüt kuran elindeki silahları askere polise yada sivil halka karşı kullanan kişilerin hepsi teröristtir. Bu da böyle biline.
görsel