entry'ler (141)

sevgilinin 29 yaşındaki arkadaşının evine gitmesi

Beyfendi gavat misiniz ?

black metal dinlemeyen insanla ciddi düşünmek

Basligi acanda entry girenler de engendir.dinledigi muzige de goremi adam seciyosunuz amk ? Tamam arabesk rap falan konu disinda onu saymiyorum.ama yaptiginiz ergenlikten baska bisey degildir.illa metalci oldugunuzu gostericeksiniz amk.ne lan bu 'biz farkliyiz , biz siradan degiliz' tavirlari ? Siz kimsiniz amk ? Dinlediginiz gruplarin tisortlerini de giyip geziyosunuzdur kesin.Azcik buyuyun lan.Bende metal dinledim , hala da dinliyorum ama bunu reklam etmedim hic bi zaman sizin gibi , boyle tribe girmedim.black metal dinleyince adam mi oluyosunuz yani amk ???

mahir çayan jimmy fallon benzerliği

Olum siz gerizekali misiniz ?

ciğerci feyyaz

Ulan cocugum olmus sevindim basligi gorunce.aha dedim kesin mardinli feyyaz dan bahsediyor.

Not:cigeri cok guzeldir.

deniz seki gibi bir guzeli hapiste çürütmek

Uyusturucu saticiligi yapti,bu da bir suctur.Ayrica tece diye bisey yok.türkiye cumhuriyeti diyeceksin.

istifa edilse patrona söylenecek tek cümle

Hepinizin karakterini sikeyim , ben gideyim.

et döner ayran 1 tl

At eti veyahut it etidir.

silvan dan çıkan askerin yuhalanması

Silvan halkının hain , nankör ve terörist olduğunu gösterir.

matematik sınavına hdp kalemiyle girmek

Bölme işlemlerini sorunsuz çözemeyeceğiniz kalemdir.Çünkü hdp nin bugüne kadar 'bölmek' amacina ulastigi gorülmemistir.Ayrica o amina koduklarim ne anlar matematikten.

türklerin fransaya destek vermesi

Genelleme yapmamak lazım.

sabah seksi

Bu sabah da kısmet olmadı.

uzak durulması gereken insanlar

Kürdolar kürdolar kürdolar.

Edit : ha bi de kürdolar.

avsar01

Gencler ekran goruntusu alan olmustur illaki.gonderinde biz de gulek , kacirdik malum.

aynı şehirde yaşayan yazarların buluşması zirvesi

Bence cok yanlis dusunuyosun , istersen bunu bulustugumuzda konusabiliriz.ne dersin ?

adamın m sini ayıran tipler

Ahhaaa kezban kacmis.

adamın m sini ayıran tipler

Yiyin birbirinizi :D

britney spears in sütyensiz benzinlikte dolaşması

Fanta iciyo lan :D

Edit : ne bilim insan bi garip oluyor.

hatice şendil

Ben bu kariyi cok begeniyorum be.

göte parmak atıp vay kankeyta naber ya diyen kız

Enseye saplak gote parmak olayini benimsemis kizdir.

erkeklerin ne istediğini bilmemesi

Aciklayayim ; bakim yapan kadina kimse ebesinin amina benzedin demez.makyajin bokunu cikartan kadina denir ebenin amina benzedin diye.bu bir.

Kisa boylu kadin kisadir , 20 cm topuklu giyersen tabi dalga gecilir.kisa boylu seven birini bul.uzun boylu seven erkekte uzun boylu kizi zaten bulur, bu iki.

Kezban olmak bi secimdir dogallikta karistiramazsin bunu.sen dogalim diye iddaa edip bagcilar kizi gibi giyinip/davranirsan tabi kezban derler.once dogal ne demek , kezban ne demek onu ogren. Bu da uc.

Simdi sutunu ic yat ve uyu.Ve ayrica beynin yoksa fikrinde olmasin bi zahmet...