bugün

(bkz: #31972278) aaa ne kıskanmasıymışşş kıskanılcak bir şey mi var ortada :p
bu senede mezuna kalacak yazar.
(bkz: #33079615)
Kenafir gözlü yazar.
haz etmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim değerli yazar.
Entrylerinden anladığım kadarıyla acayip bi kişilik.

Horoz felan.
kıtmirdir o kıtmir. saygılar.
Atatürk üniveristesi mühendislik fakültesini kazandığını sitayişle öğrenmiş bulunmaktayım.
seni, aileni kutlar, başarılarının devam etmesini dilerim.
fen lisesinin yüz karası

meslek lisesinden çıkma arkadaşım bile 80k oldu lol.
Her koyun kendi bacagından asılır sorgulayıp yargılamak sizin neyinize.
(#33657064) den ötürü artık dayanamayarak donuza eklediğim yazar. yahu senin takımının yöneticileri de şike soruşturması kapsamında göz altına alınmadı mı ? neden kendi kapının önüne bakmadan başka kapıya geliyorsun ki ?
zaten sevmezdim artık okumayacağım, en güzeli bu.
Al sana sampiyonluk amk tinercisi dediğim yazar.
(#33698475) birisini böyle yargılamayı nereden öğrendi?
Cevap vermeye de pek meraklı yazar. Acaba düşünüyorum da düşünerek mi yazıyor? benim et yediğimi ya da marketten et aldığımı nereden hangi bilgi birikimine göre söylemiş?
Kendisini sevmesemde avcılık konusunda fikirlerine katıldığım yazar,av gibisi var mı bé.
Bir şey sorup alakasız birden fazla cevap alabileceğiniz yazar.
Ayrıca vegan olduğumu kim söylemiş? Bence benim beynimi değil siz kendi beyninizin halini düşünün zira daha çok ihtiyacınız var. Ne saçma mantıktır? 'Et yemediği için eksik kalmış' mantığı harbiden cahillik mutluluk olsa gerek. Laf attığını sanıp bir de "ne koydum bee" diyor musunuz acaba?
Ayrıca o uzun ve dini saçmalık ya da hurafe her ne ise onun ile dolu olan yazıyı okuma gereği duymamıştım şimdi okudum ve umurumda değil ne dedikleri. Ya da "dediği".
Ego? Ben ve ego he? Siz önce kendi yazdıklarınıza bir bakın. Saçma sapan ithamlarda bulunan siz ve o birisi işte. Şimdi ben kendimi savunmaya çalışınca egolu oldum? Tamam ego bu evet.
Size mi dedim? Bakın birkaç entry yukarıda kim vegan yazmış? Okumanız ah yoksa algıda bozukluğunuz mu var acaba hım. Belki.
Kendimi bir şey sandığımda yok. Cevap verdiğiniz müddettçe cevap alırsınız. Siz neden efendi gibi susmuyorsunuz madem? Uzatmayın, uzatmayayım.
Bakın. Kendi kendime konuştuğum yok. Ya da kendi kafamdan bana bunu dediniz dediğim de yok. Her etkinin bir tepkisi vardır. Beni suçlayacağınıza biraz da kendi haraketlerinize bakın. Ayrıca kafayı yemeniz umurumda da değil. Küfür etmeniz de hoş değil ama ne ise. iyi hayatlar.
Galiba bir evcil hayvan sitesi.
(#33773275)

Keşke hep çocuk kalsaymis.

Galiba mesaj atacağım.
biraz önce sacmalamis yazar.

ya da aynı eski ben gibi zor günler geçiriyor.

ki ben hala zor günler geçiriyorum.
led zeppeline grubunun kashmir şarksı klasik rock temellerinden bir yapıtaşıdır.
ashabı kehf'deki köpeğin adıydı sanırım.

edit: kıtmir'miş.
Gozleri hoş yazar.
Yakışıklı yazar. Eski sevgilisini unutamamış heralde 10 entrysinden birinde aşk acisindan dem vuruyor.
Eski sevgilinin numarasini ver gidip konusalim ,barisin. Swh.

Bir yazar
Ergen. Ergenip dursun sözlükte, hos gelmiş.