bugün

sözlükte bazı yazarlarca kullanılan, birinin kullanıcı hesabının silinmesi anlamına gelen deyim.
tuhaf. (bkz: vurgun yedim)
(bkz: tadindan yenmemek)
isteyipte olunamayan hede. hai be kardeşim.
troll ise silinen, arkadan oyun havası bile oynanır.**
hala cevap bekliyoruz. çok mu zor silik olmak. küfür ederek silik olmak istemiyorum ama o olcak galiba sonunda.
hiç hoş olmayan durumdur. ne yazarsam siliniyor.
ilk kez bugün karşılaştığım durum. harbiden insanının canını sıkıyormuş.
Yazarın sanal tecavüze uğramış gibi hissetmesine neden olan eylemdir. Çaylak yapsana arkadaşım, niye ipini çekiyorsun.
sözlükte bazı sebeplerden ceza olarak ve ya kendi rızanız ile hesabınızı bloke ettirmektir.
son dönemde entrylerimin başına gelen şey, yakında hesabında başına gelirse şaşırmam doğrusu.
Biraz daha kaşınırsam erişeceğim mevki.
günde en az üç dört silik yiyen bi yazar olarak moderatörlere sormak istediğim konudur. Hep mi en çok beğenilen entryler silik yer abi, üstelik troll yapılmadığı halde, lütfen kontrol edin bu söylediğimi, harbi harbi, ciddi ciddi, buram buram sikiyim formatınızı.
(bkz: mba39)
(bkz: sik yemek)
ilham gelmiş,seri bir şekilde yazarken tüm hevesi kaçırabilecek durum.
Yetkili dürtüklemelerinde anında başa gelen olaydır. Aba altından sopa gösterilmesidir. 'Güçlü biziz, ayağını denk al' demenin farklı bir yoludur.
hak edene hak ettiğinin verilmesidir.
bunun birde ansızın, sebepsiz durduk yere yapilmasi vardir ki yapilabilecek en buyuk kalleslikler arasindadir. uc gun sozluge ara veriyim demistim sonra bi girmistim silik oldugumu ogrenmistim.
(bkz: zall ın ironi sözlük ironisi)

bu başlığı açtı diye silik yiyen yazar beyanı.

Evet malesef silik yedim.
bir gün gelip tadılması gereken eylem. hem de moderatör falan istemeden. sandalyesine kendi vuran idam mahkumu gibi. sessizce gidivermek. ama gitmeden önce yazacakları yazıp da gitmek gerek. gerçi sözlükte bunu, ekşi sözlük'e geçenler daha çok yapıyor.
haksızca silinmek içe otururdu herhalde.
Itü sözlük de üye olduğumun 3 günü içinde yaşadığım olay.
3 gün lan 3 gün ne yapmış olabilirim ki 3 gün içinde.
yedikten sonrasının önemli olduğunu düşünmüyorum, sonuçta bu nick ölümü gibi bir şey.
hiç hoşuma gitmeyen, hor gören bir tabirdir.
Normal bir durumdur.
Arkadaş bir siltik olup gidin. Bu nasıl bir silik yeme sebebi.