bugün

hap barabar yanındayız, başlamak yaolun yarısıdır.
aertık yapılması gerekeen hareket.
çok kolaydır.

öyle kilo falan da alınmıyor bırakınca ayrıca. 2 ay içinde insan kendini çok da iyi hissediyor ve yaşam kalitesi artıyor. herkese tavsye ederim.

22 sene nasıl içtim inanamıyorum kendime.
zamanı geldi.
Kendini önemsemeyi bırakmakla daha kolay yapılabileceği şeklinde bir fikrim var.
Yaşam kalitemi olumsuz etkilediği için yakında start vereceğim süreçtir. başarılı olursam editlerim.
Günde 2 paket sigara içen birisiyim. Dün akşam 8'de sigaram bittiğinde almaya gitmedim. Özellikle gece daha fazla stresli olduğum için daha çok içerim. Uyumadan hemen önce birkaç tane içip öyle uyurum. Bu sefer mecburen içmeden uyudum. Gece kabuslardan kabus beğendim. Uyanıp uyanıp durdum. Bilinçaltımdaki bütün saçmalıklar açığa çıkmış gibi oldu. Fakat bu beynin bir tür mücadelesi gibi. Devam edersem kabusların kaybolacağını düşünüyorum. Sonunda sabah oldu.
hiç içmediğim için bırakmak gibi bir eziyetle karşılaşmadım.
Olmadı

Yapamadım

Adam gibi unutamadım..
Bunu başarabilenler, gerçekten çelik gibi iradeye sahip insanlardır.
bırakamam.
onu da bırakırsam kimim kalır yhaaa hoffff.
Hayırlı bir karar.
Ucundan bıraktım. Günde 3-5 falan.
Kent white oda.
25 yaşında, ayıptır söylemesi 13 yıldır günde 2 paket sigara içen biri olarak bugün aldığım karardır. irade işi.

5 sene öncesinde ilk ve tek denememde 6 ay bırakmıştım. salak gibi tekrar başladık tabii.

bu sefer o günden daha kararlıyım ve çok daha fazla sebebim var. bakalım.
neyse ben bi sigara içeyim.
sigara paketini masaya bırakmak olan eylemdir.
elektronik sigaraya başlamayı düşünüyorum ben de. var mı iyi kötü tecrübesi olan?
Çevremde sigara bırakan biri ara sıra arkadaş ortamında içtiğini söylüyor oysa ben bırakılınca tam bırakıldığını sanıyordum. Ayrıca eskiden sigara içerken tiksiniyormuş.
sigarayı bırakan veya bıralmak için ilk adımı atanları destekliyoruz.
Ben bıraksam o beni bırakmıyor dile kolay kaç yıl. Tüm dertlerimde yanımdaydı şerefsiz. Beraber güldük beraber ağladık.
Konuyu okurken bir sigara yaktım, kahveyle birlikte içiyorum.
tebrik edilesi bir başarı ve irade gücü örneği.
Bir gün mutlaka...
Ama bu başlığı okuyunca bile aklıma gelen bir tane yakmak oldu...
psikoleji bozar, stres yaptırır, huzursuzluk verir.
iştah açar ve kilo aldırır.
sigarayı bıraktığı için deliye dönenler ve sağlığı bozulan insanlar bile var.
sigarayı bırakma konusunda kişinin kendiyle öyle bir cedelleşmesi var ki, hayret edici bir durum.
Kalpten dolayi biraktim ama çarpinti yapmasa bugun devam ederim.