bugün

Faydası varsa bende başlayim o zaman. Kanıt lazım bana
yalnızlığı seven bünyeler için vardır. kokusu ve dumanı yüzünden yanınıza kimse yanınıza yanaşmaz.
içen Genç yaşta öleceği için yaşlanmaz.
Sigara vücudumuzda yol actigi milyonlarca zarar yaninda ülseratif kolit ve parkinsonu önlemeye yardımcı olur. Bkz: bozuk saat bile günde iki defa doğru zamanı gösterir.
YAVAŞ VE ACILI BiR iNTiHAR BiÇiMiDiR.
NOT: SiGARA KULLANIYORUM.
sosyalleşmeyi sağlar. yurtta, üniversitede sigara sayesinde insan tanırsınız.
sevdiklerinize yavaş ve acılı ölümünüzü izletirsiniz, onları çaresizlik içinde bırakırsınız. başka da hiçbir faydası yoktur.

Sözlüğü bunu idrak edemeyecek yaşta insanlar da okuyor olabilir; geyiğine yazdığınız iki cümle birisini sigaraya başlamaya teşvik edebilir.

rica ediyorum şunu yapmayın.
içince mutlu etmesi. hazcıyım evet.
Birşey değil sadece ameliyat olduğumda diyetisyen tavsiyesi üzerine 2 tane ictim 2 yilin ustine geri başladım faydası batsın. Metabolizmayi hızlandırırmis kahrolaydı duraydı metabolizmamiz şimdi bırak bırakabilirsen.
Tanımadığınız birini kafaya alıp sohbet etmek yada ağzından laf almak için idealdir.
Pamuklarını biriktir yastık yap.
Bağırsak çalıştırır bazen... bir de alkolün yanında meze olur hiçbir şey yoksa. Başka da hiçbir faydası yok.
kendimde fark ettim ufak çaplı bir zayıflamaya neden oluyor.
kız evlatlarınızı lehim aleti ile yakabilirim. en önemlisi soyunuzu üst üste dizerek kule haline getiririm ve kamikaze pilotu gibi girerim alayınıza. sigara içmenin tek faydası ölüme en kısa yoldan gitmektir.
Sosyalleşme ortamı yaratır , üniversitede işe yarıyor.
Finallere çalışırken verilen molalarda, otobüs yolculuklarındaki aralarda ve en güzeli önünde baştan başa olan yeşillikte kendinle baş başa kaldığın zaman sigaradan daha iyi bir arkadaş yoktur.
Sağlığınız için yeni rakı için diyen Cafer geldi aklıma. Bu da öyle bir muhabbete kapı aralayan konu biçimine benziyor.
içmiyorum aslında, içmeyi de sevmem kokusunu da ama 2 yıldır gurbet ellerdeyiz. Şöyle iki müzik açıp balkona çıkıp uzaklara dala dala bir dal sigara yakmayak mı be ya...
Sosyalleştirir. Konsantrasyon arttırır ve dürtüselliğinizi yönetmenizi sağlar.
Sigara dürtüselliğin farklı bir şekilde yönlenmesini sağlıyor bence. Sigara niye içilir? Ya da sigara içenler neden sigara içtiklerini söylerler? Seviştikten sonra içerler, üzüldüklerinde içerler, sevindiklerinde içerler, dertlendiklerinde içerler. Çıkış yolu aradıklarında içerler. Ne zaman bünye sıkışsa, yönlendirecek yön arasa içerler. Yani dürtüselleştiklerinde buna başvururlar. Habersizdirler belki ama bunu yaparlar. Peki içmeyenler ne yapacak? Kimi sıkıştığında tanrıya gidecek, dua edecek. Kimi yemeye gömülecek, kimi eş dosta saracak, kimi resim müzik gibi bir aktiviteye yönelecek, kimi de aklının sınırlarını keşfetmek için sorular sormaya, sonra da üzülmeye başlayacak benim gibi. En sonunda da yemek yeme işleminin en zevk veren ve kolay eylem olduğunu keşfedecek. Yemek yeme onlar için bir kaçış olacak. Peki, hangisi daha kötü? Hangisini tercih etmeli? Şimdilik bilmiyorum ilerde göreceğim ne de olsa.
https://t.co/44NW4piHQL
su içmiş gibi olursunuz yokuş çıkarken kolay çıkarsınız. evet.
Diğer dünyaya erken bilet alırsınız.