bugün

Çünkü rahatlatıcı bir etkisi olduğu söyleniyor.
paşa keyif hazretleri öyle istiyor.
yemesi mide bulundırdığı için.
Anlam veremiyorum. Çok saçma geliyor. Tadı yok leş gibi kokuyor. Ama adamlar günde 2-3 paket içiyor.
tektat söylüyorum

meme ihtiyacı.

emmeli falan ya hani.
insan önce stres bahanesiyle başlıyor sigaradaki nikotin stresi iyi geliyor daha sonra ise bağımlısı olup bağımlısı olunduğu için içilir.
Bazen tek dayanak olur.
2013 yılından beri günde bazen 1 paket bazen en fazla 10 tane olacak şekilde içiyorum, sigara bağımlılık falan yapmıyor aq tamamen can sıkıntısından aranıyor. En azından benim için böyle. 1 aydır içmiyordum 2 gün önce iş yerinde canım sıkıldı aldım 4 tane içtim. Hiç özlememişim de aslında.
Manevi yorgunluktan, mutsuzluktan.
Valla kardeş orasını inan biz de bilmiyoruz.
Keyiften de içilir kederden de içilir.
içine sebep çok.
intihar etmeye götü yemeyen dallamaların, liseli ergen bebelerin, depresyona girmiş ama psikologa gitmeye utanan ev hanımlarının bağımlılık adı altında cevaplamaya çalıştığı soru.

kişisel bağlamda cevabı özentidir. genelde ise cevabı gerizekalılıktır.
sigara paketlerının ustunde bagımlılık yapar yazısını fantazı olsun dıyemı yazıyorlar mantık yani lütfen yani.
Sigara emilir. Sıvı mı bu içiyoruz?
neden içildiğine içenler cevap verir. ben içmiyorum. çünkü dertten kederden veya denk gelirse keyiften müzik dinliyorum sadece. bazen de koşuyorum. o yüzden içmiyorum.
Mallıktan. Kimse kusura bakmasın.
Sadece mallıktan içilir bu kadar. Dünyanın en malca olayıdır. Insan neden pespembiş ciğerlerinin anasını beller ki.
Alkolün yanında iyi gidiyor.
Saçmasapan ne varsa can sıkıntısından oluyor zaten. O yüzden sürekli uğraşacak ve canınızın sıkılmasına fırsat vermeyecek daha yararlı bir şeylerle uğraşsın.
kendini abi hissetmek için başlarsın. ilerleyen yıllarda ne kadar beyinsiz olduğunu anlayınca pişman olursun. getirisi yoktur, götürüsü çoktur. ama haaa. başalmayanlar yaklaşmasın.
sadece dudak arasına koyulması tavsiye edildiği için içilir.
Insanlarin agzina alma eylemini normallestirmesi icin. Sonra neden sigara icen kizlar orda burda girtlak yapiyor.
insanların 3 kuruşluk zevki var saçma sapan şeyler söylemeye gerek yok.
Susmak için içilir, can yakmadığından sigara yakarsın bu kadar basit. illa bir kılıfa sığdırmayın.
Kahvaltıdan sonra çok güzel gider.
bağımlılıktan.