bugün

zevkten.

ayrıca cevabını merak edenler deneyerek neden içildiğini görebilirler. hayatında hiç sigara içmemiş insanların 'şo oğronç şoyo nosol oçoyorsonoz' demesi bende ağızlarına bir tane vurma isteği uyandırıyor. bana keyif veriyor içiyorum kardeşim.
keyifli de değil ki sebebi merak edilendir. galiba psikolojik.
Evet kesinlikle hoş değil içmek ama öyle anlar olur ki içmek ne bileyim tarif yok edilemez.
Yalnızsındır, hayat bok gibidir. Yaşamak yerine yaşayanları izliyorsundur. Sonra içinden dersin ki yak bir tane bari beraber yanalım.
zevk ve keyif alıyorum , sigaraya da kendim başladım birisi öyle uzatıp dene falan demeden.

Tabi içmeyenler başlamasın uyarımızı yapalım sdfkl.
bazen gösteriş için, bazen stres atmak için, bazen de mutlu olduğun zamanlar. duruma göre değişiyor yani.
Alkolün yanında iyi gidiyor çünkü. Zaten başka türlü içmeyi sevmiyorum. Neredeyse 15 gün oldu yine içmeyeli. asghjk.
Sıkıntıdan. 1 haftaya yakındır evdeyim günde 2 paket sigara içiyorum.
cevabı oyuncakla neden oynanırın cevabıyla aynı olan soru.

kendini avutmak için. belli aralıklarla ben de içiyorum çok nadir.
lise de havam olsun diye içerdim. lise bitince bıraktım. çünkü otlandığım lise arkadaşlarım hayatımdan çıktılar.
Kendine Zarar verme aktivitesi olarak. Ayrıca duman ve ateş güzel bir efekt katıyor.
önce arkadaşların yanlarında ezik kalmamak, havalı olmak için sonrası bağımlılık ama totalde salaklık.
lise zamanı kezbanlara gösteriş yapmak amacıyla başlanılan meret.

ileride cebinizde kocaman bir delik açıyor.

sizin yerinize ben içerim. içmeyin.
Şahsen sinirliyken ya da çok üzgünken kullanıyorum. Böyle sakinleştirici bir etkisi var dumanın. Hani arılara falan da yaparlar ya sakşnleşsinler diye, onun gibi sanırım.
Çok stresli bir günde arkadaş vasıtasıyla genellikle içilir. Her stresli günde sanki ihtiyacınız var gibi ona koşulur. Nikotin değildir ona bağımlı yapan bizi psikolojimizdir muhtemelen.
Ona gereksiz bir sürü anlam yüklediğimiz için içiliyor. Kahve tek içilmez v.b. tamamen sorun bizde.
Nikotin alışkanlığı. ilki özenti. Düzenli olarak Askerde başladım. Bir ara Bıraktım, baya bir süre içmedim. Sonra yine başladım. Kısaca keyif. Ama başka etkenler bahanesi. Evet.
Bırakamadığımızdan.
Hayatımda hiç içmedim ama ergen değilseniz içmeyin bence benim gözlemim bu tabi siz Bilirsiniz ciğer yarrağı yesin diyorsanız orası ayrı.
Özentilikten başlanır. Nikotin bağımlılığından ötürü devam eder. Lakin allen carr'a göre nikotin yoksunluğu çok hafiftir. Asıl bırakamama sebebi inanmış olduğumuz yalanlardır. allen carr'ın yalancısıyım.
Uzun yolculuklarda arabadan inmek için.
Merakla başlar, alışkanlıkla devam eder, bence.
Ortamı güzel oluyor yoksa 15-20 yıllık tiryakisi olmanın hoş olacağını sanmıyorum.
Almanların bir sözü var, ‘Siz hiç sigara içmiş bir nefesi öptünüz mü?’ diye.

Berbat...
Kül tabağı ile öpüşmek adeta.
içiyorum çünkü eşeğin s*kinden dolayı.