görsel
çok çekici kızlardır. yerun.
Sevgili olundugunda otlanilabilecek kizlar.
herkesin hayatına kimse karışamazz.
Sigara içen erkekle hiç bir fark yoktur arasında.
Bir küfür bir de sigara hiç yakışmıyor kızlara. (Durun sakin olun peşinen diyeyim bunlar erkeğe de yakışmıyor, ama kızlar daha narin oldukları için onlarda daha eğreti duruyor.)
belli bir yaşa geldikten sonra sesleri asya 125 lik motosiklet gibi çıkacaktır.
Fazlasıyla iticidir. Kadınsın lan sen . Kendine bakman gerekiyor. Hele ateş gibi kızlar sigara içiyor sonra da ay cildim kırıştı diyor ya. Ananın amı diyesim geliyor .
görsel

Kamyon şoförü gibi kokmadiklari sürece bence sorun yok.
Yabanci kizlar kufur edip sigara icince agizlarinin suyunu akitan turk erkeklerine bak hele. Gidin once ense trasinizi olun lan.
Nikotin bağımlısı, insan türünün rahim taşıyan sürümü.
sigara içmeyen erkeklere itici gelirler.
genel olarak seksi kızlar olurlar.
bakire olmazlar genelde bunlar. birde omza yada bileğe bir tane kuş dövmesi yaptırırlar ki sevildikleri belli olsun. işte al sana bad girl. allah belanızı versin. norveç'e taşınıp bakire bir kız bulup evleneceğim, hepinizden tiksiniyorum.
Kendilerine hiç yakışmayan bir eylemde ısrar eden insanlar. Bir de bunların cadı gibi tırnak uzatıp ortada kendine hiç bakmadan soluk bir benizle ve dağılmış saçlarla gezenleri vardır. Cildin ırzına sigarayla geçmişsin, bari biraz bak da toparla kendini. Yanında diş fırçası taşı bir şey yap, küllük gibi değil güllük gibi kokmalı kadın dediğin. Nerede? Kız daha 26 yaşında bildiğin homo neanderthalensis primatının sigara kullanabilen versiyonu. Sonra aşk hayatımda neden mutsuzum?
Ses tonu zamanla kalınlaşıyor diye düşünüyorum.
içişine bağlı olarak çok itici de çekici de gelebilen dişi cinsiyetinde bayanlardır.

kapı önünde çay cugara yapmayın gözünüzü seveyim.
Burda yazanları asla sallamayan ve sigarasını yakmaya giden kadınlardır.
Sigara içip bu durumu bağımlılık haline getiren kızlardır. içmemeleri daha uygun düşecektir, sağlıklarını tehlikeye atan kızlardır.
Hiç sevmem. Sigara içen ve küfreden kadınım demesin. Barzodur o barzo.
genelde, winston light içerler.
Beyaz kutu winston.