bugün

.net hem saglıga zarar hem cebe zarar bi boka yaradıgı da yok z vitamininden başka.
Bipolarım la ben. Beş bipolardan biri intihar ediyor, ben sigara içmişim çok mu? Şöyle yazayım ki yerine bir şey koymadan bırakmam çok zor olur ki yerine bir şey koyamıyorum. Tamamı ile psikolojik bağımlılık. Iki ay bıraktığımda oldu 10 kilo almıştım ve aklımda hala sigara vardı. Başaramıyorum. Bırakayım oğlum için birikim yapayım istiyorum, olmuyor. içmeyenlere basit gibi görünüyor sigarayı bırakmak. Gelin bir de bize sorun. Annenizin "konuşma onunla" dediği kötü bir arkadaş sigara ve siz onu her şeye rağmen çok seviyorsunuz.
içmeyenlerin hiç başlamaması tek temennim.
al yak o zaman bir tane, sigaradan dersin.
içen yazarların kızacağı malum ama sigara gerçekten çok gereksiz bir masraf.
alışkanlık veya kişisel zevkler denilebilir.
Aptallik konusunu bilemem ama bircogu bencildir. O dumani kimse cigerlerine cekmek zorunda degil siz keyif yapacaksiniz diye. Icen insanlarla birlikteyken icin veya disarda icin hatta hic icmeyin.
doğru bir önerme. sigara içen bir insan olarak söylüyorum, kesinlikle aptalım. bazen keşke hiç başlamasaydım diyorum.
Hiç kimsenin başlamaması, içenlerin bırakması, dileğimdir.
içmeyenler çok zekidir hiç sorma atomu falan parçalarlar oturdukları yerde.
sigara içenler de üstteki arkadaşla muhattap olmak için sıraya girmiştiler zaten.
hay allahım ya.
Sigara paketlerinin üzerime yazılması gereken söz.
Aptalız nolmuş aq.
(aptal abdaldan gelmez; aptal türkçe kökenli bir kelimedir. abdal ise bedel kelimesinin cemidir, arapça kökenlidir.) alkol alan insandan farksızdır çünkü her ikisi de insan vücuduna zarar veren ve uyuşturabilen maddelerdir. aptallıkla alakası yoktur, çünkü her insan kendini yavaş yavaş herhangi bir şeyle yahut kişiyle zaten öldürür.
Kiralık katil kiralayıp kendini öldürtmeye çalışmak gibi birşey e benzer içmek.
Ama aptal kelimesi çok ağır geliyor.
Aynı zamanda özentidirler...