bugün

Adam gibi adamdır. Duygulara tercüman olmuştur.

Hakaret etmemiştir ayrıca.
Kiminle konuşuyor lan bu? Allahalaa*

Parçalayacaktım ama sen kan görmek istemiyormuşsun. Bak sırf senin güzel hatrın için aciz kellesini ödlek bedeninden ayırmıyorum. Tmm vaz geçtim şikayet edelim.
metabolizma yavaşlarsa içiyorum :D
içmeyi de düşünmüyorum.
gülünç aktrollün hedefi olmuş.
en fazla ağır tahrik vardı der yırtar. açıp kaçtığın başlığın görüntüleri duruyor. sen derdine yan tosuncuk.
Sakin kardeş gel Bi milli içkimiz ayrandan iç.
atatürk'e hakaret içeren başlığı açıp sildikten sonra yırtabileceğini sanan troll tarafından yüzsüzce tehdit edilen yazar.
şimdi tehditci troll ben hakaret etmedim diye kıvırıyor. e madem yavrum sen o entryi neden sildin? bal gibi de hakaret içeriyordu. öyle silmekle editlemekle kurtulamayacaksın.
çok şükür bu yaşa kadar içmedim bundan sonrada içmem herhalde, inş.
askerdeyiz. usta birliği konya il jandarma. il jandarma ankara yolu üzerinde. istanbullu bi devrem var esrar içiyor akşamları. yat sayımı verildikten sonra eşofmanı giyip giyip gidiyor pezevenk. bir gece "lan göt nereye gidiyorsun" dedim. "sen de gel hadi gezeriz biraz" dedi. lojman kapısından çıktık gece 23:30 gibi. karşıdan dolmuşa bindik. alaattin tepesine gelmeden gecekondu mahallesi gibi bir yere girdik. küçücük küçücük kümes gibi evler. birine daldık.

"oo sertaç hoşgeldin aslanım şafak kaç oldu" diye karşıladı adam devremi. o da cevapladı falan. bize sigara tuttu adam. herkes aldı birer tane. "ben sigara kullanmıyorum" dedim. adamın suratı bi garip oldu. jandarmayız sonuçta. herif baskın falan diye tırstı. bizim sertaç "abi o boş cigara içmez" deyip toparladı. adam da "valla en doğrusunu yapıyor. boş cigara adamı öldürüyor amına koyayım" dedi. sohbet muhabbet derken gece 2 gibi esrarı alıp çıktık.

şimdi düşündüm de bendeki aptal cesareti amk!
Nickinden anladığım kadarıyla sigara içmeyen yazar.
ne yapalım bizde içiyoruz ama şunu da merak ediyorum ben mi onu içiyorum yoksa o mu beni içiyor.
Bu sonn
bitsin valla
Bu paketten başka almıycam
Cümlelerini çokça duyarsın.
Ben de içmiyorum.
Mesaj atmaya çalıştığımda sadece arkadaşlarından mesaj alıyor diyerek üzülmeme sebep olan yazar.

Hani bizim arkadaşlığımız.

Tnm: artık sigara içmiyorum. Alkole başladım.
aferin sigara içme. sigara sağlığa zararlıdır. rakı içebilirsin.
Sigara icmeyen bir adet 6.nesil yazar.
çok mantıklı şeyler yazıyor. iyi yazar beyler. arada şukulayın. çok olgun biri. bravo.
Söylerken gereksiz gurur duyduğum cümle. Yalnız bak gereksiz olduğunun farkındayım he, bu da bir şey. Yıllar süren bağımlılıktan sonra bırakınca tabi.

Edit: Bir adet yazar. Tek kötü alışkanlığı ne bilmiyorum ama sigara değil.